Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem igazán?

Figyelt kérdés

Sokan gyerekesnek fogjátok majd vélni amit írok, de szeretném ha valaki tudna segíteni.Kicsit hosszú lesz


2 éve vagyunk együtt a barátommal, nem mondom hogy rossz volt ez a ket ket ev mert nem, de igazabol szerelmesnek sem mondhatom magam. Nagyon de nagyon sok mindent megtettem a kapcsolatunk erdekeben, ő viszont soha semmit. 2 ev alatt egy nyomorult kozos kepet nem tett fel velem a kozossegire, a csajjal viszont akivel nem is volt egyutt ugymond profilkepe is volt kozos, sot mar egy eve egyutt voltunk, de a kep meg mindig fent volt.. aztan egyszer megkerdeztem miert nem tesz fel velem kepet erre csak azt mondta h az nem az o rezortja..erdekes mondom a Nórival volt fent keped (kinevetett) akkor volt egy olyan is, hogy a telefonjaban talaltam a volt baratnojetol smseket, oke ez meg az elejen volt de azota nem tudok benne teljesen megbizni.. unnepekkor nem kapok tole semmit, en viszont mindig meglepem valami szeppel :) amikor ott vagyok nala folyton csak kockul, kb ket hete beszelgettunk a volt baratnoirol es eppen a Nóri jött szóba.. azt kerdeztem tole, hogy meg-e banta hogy nem jott ossze vele..azt mondta h most hogy vagy te igy mar nem.. megkerdeztem es ha en nem lennek? Azt mndta h akkor igen, es hogy o az egyetlen lany akit megbant h nem sikerult nekik a dolog.. kulonben mindig szem elott tartja a csajt, stiroli az adatlapjat ritkan irnak is, oke altalanos dolgokrol de akkor is .. szerintetek van ertelme a kapcsolatunknak ?


2015. márc. 23. 22:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért! siettem
2015. márc. 23. 22:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme, pláne, ha nem is vagy szerelmes.
2015. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes, de szeretem őt :) sokszor elgondoltam, hogy szakitok vele,de olyankor mindíg sírhatnékom lesz..tanácstalan vagyok :( szívem szerint helyrehoznám a kapcsolatot,de hogyan ?
2015. márc. 23. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Helyre hozni? Működött-e egyáltalán valamikor is normálisan?
2015. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké jogos a kérdés .. de tudom, hogy o is szeret mert vannak neki olyan pillanatai amikor puszilgat meg ilyenek.. Hogyan kéne rávennem, hogy megváltozzon ?
2015. márc. 23. 22:43
 6/6 anonim válasza:
sehogy, szakíts vele, sírd ki magad, lépj túl rajta és keress valakit, akit szeretsz (és aki kimutatja, hogy szeret) és akiért megéri próbálkozni :)
2015. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!