Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés

Az iskolában felelsz vagy merszeztünk és a volt pasim azt a feladatot kapta hogy smároljon le vkit (2 fiú 3 lány volt). Mivel nem akart veszíteni (ha veszít akkor az udvar közepén le kell húzni a nadrágját) ezért meg kellett csinálnia! Engem smárolt le! Már rég szakítottunk! Kb úgy 10-15 mpig tartott és többször is "belém harapott"(nem igazábol hanem csak úgy megnyomta)Azóta mindenkinek azt mondja hogy csak azért csinálta mert ez volt a feladat!

De én nem hiszem mert ugyan úgy csókolt meg mint régen!Volt benne vmi bizsergés!

12/l ő 13/f (6 hónapig voltunk együtt)

Pls értelmes válaszokat!

Nagyon össze vagyok zavarodva!

Most akkor össze akar jönni újra????

vagy nem?? :/ :$ :S Pliz PLS!



2015. márc. 24. 17:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
Tudod mit? Adok neked egy jó tanácsot! Ha egy srác (aki nem a pasid) meg akar csókopni, pofozd fel, rúgj bele, ne kíméld! Amúgy nem értek egyet az előző válaszokkal, neked nem barbiznod kéne. Te egy érett nő vagy, tudásra és elismerésre éhes, szóval tanulj! Vagy mégsem vagy olyan érett? Nem tudod felfogni a tudás fontosságát, ezért inkább pasizol és felelsz vagy merszezel? Egyem a zúzádat! De persze neked van igazad! Előtted az élet, pasizz amennyit csak tudsz.
2015. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!