Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja vagyunk együtt, ő szeret, mindig mondja, viszont szomorú, hogy én sosem. Nem tudom, hogy így van-e, ha találkozunk, az is este legtöbbször szex, annyira nem mindig szeretek vele lenni, csak heti 2-3szor, emiatt sír is. De kb kéthetente beszél a volt barátjával, ma pl 2órát ( mert azt mondja 3 évet nem tud csak úgy simán elfelejteni, vagy lehet mert nem tökéletes a kapcsolatunk, nem tudom), de "semmi pénzért nem cserélne le, mert ezerszer jobb velem.." Beszélgetni nem igazán szeretek vele, 80% ő és a családja sz@rságai, 20% én, de inkább mi rólunk. Nem tudom, lehet hogy meguntam ilyen gyorsan? csak akkor félek, hogy másnál is így lenne..

20f


2015. márc. 24. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs értelme. Fiatal vagy, lépj tovább. Neked sem jó, neki sem jó. VAGY igyekezz olyanná tenni a kapcsolatod, amilyenben nem merül fel benned a kérdés, hogy van-e értelme. De ne erőszakold meg magad. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

31n

2015. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!