Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én lennék a hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a hülye, amiért nem egyezik a véleményünk?

Figyelt kérdés

A barátom tetoválást akar csináltatni a kezére. Ezzel még nem is lenne bajom, mert nekem is van egy kis tetkóm, de én akármikor el tudom takarni, neki viszont egy nagyobb minta lesz, és folytatni is szeretné.

A legnagyobb problémám ezzel kapcsolatban az, hogy kifejezetten taszítanak a "szétvarrt" pasik, és benne pont ez vonzott eddig, pont ez volt a különleges benne, hogy nem volt tetoválása.

Hiába mondtam el neki a véleményemet, azt mondta, hogy leszarja...ráadásul az időzítés sem a legjobb, mert nyaralás és összeköltözés előtt állunk, ő még jogsi és álláskeresés előtt is, és nem hiszem, hogy pont most kéne 30.000 Ft-ot kiadni erre...


Most tényleg nekem kéne szarul éreznem magam?



2015. márc. 24. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ja neked, elég sok helyen írtál "vicces" dolgokat, pl az a vonzó a barátodban, hogy neki nincs tetoválása... nekem sincs, belém ne szeress. Plusz taszít a kivarrt pasi, de tetkód neked is van...
2015. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad szarul, de ha a fejébe vette, akkor nem nagyon tudsz vele mit csinálni. Végül is az ő teste.
2015. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:
0%

nem neked

a srác kompromisszum készsége 0-a

ez a későbbiekben is nagy gond lesz nálatok

2015. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első, szerinted attól, hogy van 1 db(!!!) 5x5 cm-es tetkóm, attól én még szét vagyok varrva? Nagy az Isten állatkertje...
2015. márc. 24. 22:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyeneket fogtok ti még veszekedni ha összeköltöztök... húhú...
2015. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne különleges azért valaki, mert nincs tetoválása?

Neked szabad, de neki nem?

Az ő pénze, azt csinál vele, amit akar.

Az ő teste, azt csinál vele, amit akar.

2015. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
HA szereted akkor nem mindegy? Vagy tudod mit,ne is költözz össze vele,hát hallatlan hova fajul a társadalom -.-""
2015. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, a te megnyilvánulásodból is látszik, hogy hova fajult a társadalom...;)
2015. márc. 24. 22:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Az érveiddel van probléma. Az ő pénze, az ő teste. Az viszont, ha látható helyre, nagy méretben kéri, bizony okozhat neki kellemetlen pillanatokat még a jövőben. Már csak az álláskeresés miatt sem. Nehezebb olyan valakit komolyan venni, aki festővászonnak képzeli magát.

Ahhoz viszont minden joga megvan, hogy ne egyezzen a te véleményeddel és nem hallgatott rád.

2015. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van :/.
2015. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!