Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt már olyan barátotok, aki gyakrabban kiabált veletek, néha tényleg ijesztő volt a dolog, mit tettetek? N20+

Figyelt kérdés
A barátom elég lobbanékony természet, kisebb dolgokon is felmérgeli néha magát, rámkiabál, néha azt, hogy b.meg, de volt, hogy meg is fenyegetett, hogy szó szerint idézem, elvágja a torkom. Sose ütött meg. Ti mit kezdenétek ilyen helyzettel? Irracionálisan hangzik, hogy ennek ellenére jól megvoltunk eddig, és még mindig szeretem, nem visz rá a lélek a szakításra.

2015. márc. 23. 11:33
 1/6 Interferencia ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?


Amúgy szakíts, a kérdésemre adott válasz maximum árnyalja a képet.

2015. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is szakítanék. Vagy ha annyira szereted, beszélj vele, hogy ezt miert csinálja, mi a baj, meg hogy te ilyenkor megijedsz... De fontos, hogy te nyugodt maradj. Aztán lehet juttok valamire, és újra normális lesz.


Én nagyon félnék. De szerencsére ilyen még sose volt, pedig volt már néhány kapcsolatom.

2015. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt.
2015. márc. 23. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon eroaen elkell vele beszelned s időt adni megvltozzon s mikor ideges szólni e már megint ők nélkül az.
2015. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel az emberrel súlyos baj van. Én sosem lennék olyannal aki kiabál velem, mert én sem ordítozok senkivel. Ha tisztel, nem így viselkedik. Amit mondott, az meg elfogadhatatlan. Lépj le amíg nem késő.
2015. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Interferencia ***** válasza:
Igen, 1 év után már nehéz elengedni a másikat, már csak a megszokás miatt is, de akkor is szakítani kell. Főleg, ha az idő előrehaladtával egyre durvábban viselkedik.
2015. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!