Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több, mint fél éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint fél éve együtt vagyunk, de nem hiszi el, hogy szeretem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek. Nem tudom mit tegyek. Én nagyon szeretem őt, és ő is engem. Ha összeveszünk azért van, mert nem hiszi el, hogy szeretem és sajnos ez gyakran meg is történik. Nem tudom, hogy éreztessem vele. Egy suliba járunk, osztálytársak vagyunk. Egész nap szinte csak együtt vagyunk, mindenhol egymás mellett ülünk, egymáson lógunk. Egyedül buszozás közben nem beszélünk. Suliban is folyton, ahogy hazaérünk ugyanúgy folytatjuk, telefon, face, minden. Nap közben sokat ölelgetem puszilgatom, délután mindig maradunk egy kicsit kettesben, sokszor mondom neki hogy szeretem. Bármit megtennék érte, de nem tudom, hogy tudnám az érzéseimet közölni vele. 18/f
2015. márc. 26. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináltál valamit, ami miatt bizalmatlan lehet?
2015. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalma. Tudom, mert én is ilyen vagyok a barátommal :) Nem tudsz mit csinálni, csak szeretgesd sokat.

20/L

2015. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fogjuk rá. Tehát a kapcsolatunk kicsit furán kezdődött. Nekem nem volt még előtte barátnőm, nem is próbálkoztam stb. és ez miatt eléggé félős voltam az elején. Első pár alkalommal neki kellett lépnie mindig. Olyan történt még, hogy egyik haverom elhívott sörözni, és azt mondtam neki, hogy csak akkor megyek, ha jöhet a barátnőm is. ez eddig oké, csak ő meg erősködött hogy de jobb lenne ha csak én mennék. én meg mondtam hogy ez elég rossz, mert nem tudok egyszerre két helyen lenni. de mondom úgyis rég találkoztam vele (olyan 50km-re lakunk, és akkor épp már több mint egy hónapja nem láttam) és mondtam neki, hogy nem fogom felhozni neki, hívom őt is, de ha nem akar jönni akkor nem fogom erőltetni. igen ezt elterveztem, viszont mikor mondtam neki, hogy nem-e akar jönni, akkor mondta hogy menjek csak egyedül. de én meg mondtam hogy nélküle nem akarok menni. úgyhogy végül az lett belőle, hogy eljött hozzám, és együtt voltunk, a haverommal meg nem találkoztam. viszont az üzenetet meg elolvasta 2-3 hónapra rá, és azt mondja hogy látja hogy fontosabb nekem a haverom, mint ő.
2015. márc. 26. 22:32
 4/4 A kérdező kommentje:
önbizalom. az lehet, hogy nincsen neki elég. ha bókolok neki van, hogy visszaszól, hogy nem is. tehát van hogy úgy veszi, csak hazudok neki. meg abban is látszik amit csinál, hogy nincs önbizalma. kívülről úgy mutatja van, de miután jobban megismertem rájöttem, hogy koránt sem olyan, mint ahogy látszik.
2015. márc. 26. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!