Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottál már valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már valamelyik barátnőddel olyan módon, hogy élvezted? Ha igen, mi volt az oka, és mit mondtál?

Figyelt kérdés

Én tegnap csináltam először ilyet, második kapcsolatom volt. Az oka egyszerű: mindent megtettem a volt barátnőmért, ha kért valamit, azonnal segítettem neki, ha szomorú volt, vigasztaltam. Ahhoz képest, hogy a szomszéd kerületben él, olyan ritkán találkoztunk, mintha távkapcsolatban lennénk. Amikor megpróbáltam átbeszélni ezeket, hárítások, és kifogások jöttek. Amikor étterembe vittem, sokszor az okostelefonján chatelt másokkal az asztalnál ülve. Ezt megunva, egy tegnapra megszervezett programon egy szép zacskóban odaadtam neki az összes ajándékát, amit nekem adott a fél éves kapcsolatunk alatt, amit nem értett, erre közöltem vele, hogy ezeket nyugodtan adja oda egy újabb kihasználható férfinak, mert ha nem lettem volna türelmes vele, már egy-két hónap után kidobtam volna.

Az engem ezután ért jelzőket inkább nem sorolom fel, mert nyomdafestéket nem tűrnek.


2015. márc. 28. 10:57
 1/2 CptTomato ***** válasza:

Hát barátnőnek épp nem mondanám... de a szexkapcsolatnál is több volt köztünk amolyan "barátság extrákkal" limited edition..


Na vele szakítottam úgy hogy hatalmasat szeretkeztünk és utánna elmentünk vacsorázni meg sörözni. :D

2015. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En kidobtam,amiutan tollem kerdezte meg neten,hogy le utazhat egy most meg ismert idos ferfihez,aki komkretan kozolte baratnommel,hogy be jon neki -_-

Persz kaptam en nyomdafesteket nem turo dolgokat ...Es meg nekik all feljebb :D

2015. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!