Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jövőnk? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövőnk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm.Nagyon szerelmes vagyok belé.Ő vidéken lakik de kettőnkért én leköltöznék hozzá hogy közel lehessünk egymáshoz.De ő mindig azt mondja hogy ez nem ilyen egyszerű stb...De nekem szükségem lenne rá h mellettem álljon.Úgy érzem mintha ő nem akarná úgy mint én és emiatt nagyon sokat sirok..de ha le is költözöm lehet valamikor közös jövőnk?úgy hogy együtt élünk? 26/L
2015. márc. 28. 11:08
 1/8 CptTomato ***** válasza:

Miért kell neked menni és ő miért nem?!

Ez azért fontos kérdés...

Meg másik hogy neki mit kéne érted feladnia és neked mit kéne érte....?!

2015. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neki ott vannak a barátai a családja nekem is itt van a családom a barátaim a munkám.és biztos h hiányozna nekem a családom de érte nincs olyan amit ne tennék meg.Nah meg neki ott a fősuli még 2 évig..ő ezért nem tudna jönni
2015. márc. 28. 11:13
 3/8 CptTomato ***** válasza:

Pfff... értem oké tehát te mindent megteszel ő meg még akkor se biztos hogy megmozdítja a kisujját ha te mindent feladsz érte....

Ha ebbe bele mész akkor hülye vagy...

Félre ne érts szép dolog a szerelem, csak így az életed megy/mehet rá...

2015. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és amikor azt mondtam neki h én elköltöznék miattunk akkor azt mondta hogy miatta ne hagyjak itt mindent és mindenkit...ez akkor nagyon nagyon fájt...
2015. márc. 28. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt ő nem akarja annyira, mint te.
2015. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen.....én is ezt érzem...és ez nagyon fáj :'( én bármit megtennék értünk ha látnám h annyira akarja mint én :(
2015. márc. 28. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Leszbik vagytok?
2015. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen
2015. márc. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!