Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz a szituáció? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz a szituáció? Egy 28 éves srác rá van kattanva egy mindössze 14 éves kislányra?

Figyelt kérdés

Akad egy koránál érettebb, mégiscsak kislány, aki elég sokat van együtt egy koránál éretlenebb, de mégiscsak felnőtt férfi.

Mindketten keresik egymás társaságát, és nagyon jól kijönnek egymással, természetesen ez külső szemlélőként meghökkentő.

Ennek mi lesz a vége? Van egyáltalán értelme? Nem sokkoló?


2015. márc. 28. 13:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező..

Itt vagy 28 évesen, és egy 14 éves csajra hajtasz?

Ami nem csak szerintünk, de szerinted is gáz, hiszen kiírtad a "mindent tudó" gyk-ra a kérdésed, megerősítésre várva, hogy "ajjjh nem gááz csináljátok csaaak"

De tudod mit, SZERINTEM és még SOKAK szerint akkor is gusztustalan ez a dolog!

2015. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24%
RENDŐŐŐŐŐRT
2015. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok, hogy nem lehet igaz szeretet, szimpátia, szerelem kettejük között?
2015. márc. 28. 14:11
 14/22 anonim ***** válasza:

Jó, most már gondoljuk.

Így jó?

2015. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
13: mert a KISLÁNY még NEM FEJLETT se TESTILEG se AGYILAG!!!(És rohadtul nem érettebb a kortársainál...) A "férfinek" meg nehogy már ez kelljen...
2015. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gond nincs sőt szerintem aranyos:-)mikor még alig alig fér a szájukba a cuccos:-) úgyan már nem kell a hulyeség undorító meg rendőrt és stb hülyeség...nincs semmi gond ma még kicsit botránkoznak holnap már elfogadott aztán meg trend lesz...azon se lepodnék már meg ha 14éves kis csaj 30as nővel járna...szóval ha a bzik szabadon járkálhattnak akkor ti is!!!ritka aberált világban élünk ez már csak csepp a tengerben :-)a kis csaj meg még talán őszintén tud szeretni...rólad ezt már nehezebben hiszem el :-S
2015. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
10-es, nálad a pont!
2015. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%

15: Szerinted az ilyen férfinek nevezhető? Uuuugggyan már..

Kérdésre válaszolva: nagyon gáz! Keress egy korban hozzád illő nőt, ne egy kislánnyal kezdj, mert Ő még egyáltalán nem felnőtt, sem agyilag, sem testileg, sem lelkileg, SEHOGYAN! Gyerek!!!!

Az anyja vagy az apja helyében, ha megtudnám, kitaposnám a b-led....

2015. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18: azért lett macskakörmözve.
2015. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%

Tudom, tudom, csak kihangsúlyoztam én is, hogy a kérdező számára érthetőbb legyen, hogy a férfi nem itt kezdődik.. :-)

18 voltam.

2015. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!