Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a szituáció így normális? :S /15 éves srác/

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több, mint egy évig voltunk együtt. Ezalatt az idő alatt, elég sokszor veszekedtünk. De a veszekedést majdnem mindig ő kezdte el. A veszekedés témája sosem volt egy komoly dolog, én hozzá mindig hű voltam. Nagyon szerettem őt. (a mai napig:S) Pl. volt olyan h szerinte elhanyagoltam őt :S Meg állítólag olyan baj is volt, hogy magamtól sosem csókoltam volna meg... Előzmény: mikor kiakadt, akkor írta nekem, hogy néha csak úgy érzi hogy azért akarok vele találkozni, hogy csókolózzunk:S Ezek után nem is értem, hogy mit vár tőlem. A lényeg az, hogy ő kezdett nagyjából mindig hisztizni. Pedig én egyáltalán nem vagyok egy nehéz eset. Ezt mások is igazolják.

A barátnőm most talán végleg kidobott. Azt mondta azért, mert megelégelte, a veszekedéseket, és utána én ,, visszafogom " magam, aztán durván beszélek vele. És aztán megbocsájt nekem, de aztán minden ugyan olyan.

Én egy normális, értelmes srácnak tartom magam, és sosem mondtam neki bántó, trágár szavakat. Legtöbbször ő akadt ki dolgokon, amik után tök bunkó volt velem... És ezután lehet, hogy látszott rajtam a feszültség, és az ingerültség. De sosem beszéltem vele durván. Élőben meg pláne!


Olyan rossz ez nekem. Más lányok azt is megbocsátják a barátjuknak hogyha megcsalják stb. És én a barátnőmet nagyon szerettem. =(

Barátnőm szerint a fiúknak mindent szabad, a lányoknak meg kussolniuk kell. Úgy érzem, hogy itt nem én vagyok a durva. Pedig lehetnék, miután kidobott =(


2010. aug. 1. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy (még mindig) éretlen gyerekkel hozott össze a sors.
2010. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Altalaban bunko modon pofajaba vagom mindenkinek a szomoru igazsagot... de te megleptel kisember. Olyan szavakat, fordulatokat hasznalsz amik kiforrott jellemre utalnak. Ritka manapsag 15 evesek kozt az ilyen. Bar ez lenne az atlag!

Dobd ki a kis hisztis pi*t, es probalj meg idosebbekkel talalkozgatni. 18-20 korul javaslom. Sok sikert kisember, es csak igy tovabb :)

2010. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kidobást ő már megtette =( Én meg úgysem lettem volna rá képes. Remélem idővel majd megváltozik, és kicsit megértőbb lesz az ilyen helyzetekkel szemben, és akkor már tényleg semmi/ és senki sem állhatna közénk. Talán majd ha megtapasztalja, hogy manapság nem is olyan könnyű találni egy rendesebb, helyesebb, egyben értelmes, hű pasit találni, akkor remélem elgondolkozik, hogy én közel sem voltam annyira rossz, mint ahogy azt ő beállította akkor magának :S De ehhez sok idő kellene még szerintem. Hogyha egyáltalán képes lesz eljutni idáig:S 3 év biztosan kell még neki. De hogyha előbb is eljut ide, akkor még van esély arra, hogy tiszta lappal kezdjük újból nem?
2010. aug. 1. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy szakítást igyekezett kiprovokálni.
2010. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
74%
Nos, amjd ra fogsz jonni idovel (ez nem intelligencia kerdese, hanem tapasztalate), hogy nagyon sok ember van aki erzelmi analfabeta. Gyogyithatatlan. Ezek a lanyok azok, akiknek egy olyan pasi kell es az is valo nekik, aki minimum hetente egyszer "helyre rakja", azaz egy kicsit "ad a testenek". Par monokli, es nincs hiszti. Es az ilyen sracok azok, akik keptelenek az empatiara, megertesre, odafigyelesre, valamiert megis van csajuk. Meg fogod tanulni hamar kiszurni az ilyeneket, de elso hallasra a szived valasztottja is ilyen. Ne tedd magad tonkre, de persze ez csak egy kivulallo tanacsa. Mindenkinek a sajat utjan kell jarnia :)
2010. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bari_ka válasza:
74%
hát nem igazán becsült meg a csaj.. az ilyenekkel ne foglalkozz.. meg figyelj ha tényleg apróságokon össze tudtatok veszni, szerintem nem szeretett igazán. meg ilyet mond hogy azért akarsz vele találkozni, hogy csókolózzatok.. ez elég komolytalan. ha valakit szeretsz, nem azért vagytok együtt. én a barátommal fél éve vagyok együtt és nagyon szeretjük és megbecsüljük egymást, kis dolgokkal nem is foglalkozunk. neked érettebb lány kell. pláne ilyen felfogással:)
2010. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!