Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb? Egy olyan férj aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Egy olyan férj aki ad magára és esetleg kacsintgat más nők felé is, vagy egy troll férj aki igénytelen és munka TV sör alvás ebből áll a napja?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm panaszkodik hogy a férje lassan többet költ ruhára és kozmetikusra mint ő )és ez miért gond? Neki szabad a férfinak nem? Mindegy.) Szolárium kozmetikus szőrtelenítés divatlapok új ruhák stb. És bizony a pasi jól is néz ki és ezt nyilván más nőcik is észre veszik és ki tudja a mosolygások mellett pl. a munkahelyen még mik történnek.


Szóval aggódik az ismerősöm, hogy a hapsi esetleg félre is lép (egyébként esélyes hogy igen).


Na de a másik oldal jobb? Egy szintén ismerős házaspárj, ahol a férj mezei melós, aszfaltos, abból áll a napja és az élete hogy hajnalban kelés (egy feles benyomása már indításnak) meló, majd haza, ledöglés a TV elé sör sör sör majd beszédül az ágyba. Az aztán a kezébe nem venne egy újságot egy könyvet mozi színház szórakoozás azt se tudja mi az. Pocakos kopasz ronda igénytelen, térdesedett melegítő vagy melóruha – ez a két ruhája van szerintem. Az aztán nem jár sehova, az nem kacsintgat senkire (max a pálinkás üvegre) , nála aztán nem kell félni hogy félrelép. Kinek kéne? A kutyának se.


Na most kérdésem: ez jobb? Feleségek! Akik azon aggódnak hogy a „jó hapsi” férjük esetleg félrekefél. Kérdésem: szeretnétek egy ilyen férjet mint ez a melós, a jó hapsi helyett? Mert ennél aztán nem kell félni semmi kalandtól! Ez jobb lenne?


2015. márc. 29. 10:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hogy is van a mondás? Amíg szar van legyek is vannak?


Na hát kb így van ez.

Ha igényes egy pasi, nem csak a felesége fogja észrevenni.

Ha nem igényes, hanem egy troll, a kutyának se kell. Még a feleségének se.

2015. márc. 29. 15:09
 12/17 anonim ***** válasza:
Bizony! Amíg szar van, legyek is vannak. Ezért kellenek még valakinek a semmitérő szépfiúk. :)
2015. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ó hogy sajnálom azokat a szépfiúkat akik előveszik a mobiljukat és azon tanakodnak: na ma melyik ribit hívjam? Kivel van ma kedvem kefélni? Szőke vörös barna?

Hát az asszony is barna ugyan, de hát az már uncsi. Egyébként is elmúlt 30, már egy banya. Na elő a 20 éves cicababával.

Fúj, undorító, igaz?

2015. márc. 29. 16:21
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem sajnálom őket, de nem is értékelem. De hát nem lehet mindenki értékrendje egyforma. :)

Mint ahogy ugye vannak, akiknek tetszik a szolizott, csupasz mellkas, másoknak pedig nem.

2015. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért jelentkezzen már az a nő, akinek egy potrohos szőrös pasi bejön mint egy kidolgozott felsőtestű bronzbarna szőrtelen pasi!

Várom ha van ilyen.

És egyben majd mutatom is neki az utat a diliház felé.

2015. márc. 29. 17:34
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor mutasd! :D Mert én nem bírom a meztelen csigákat. :D Egy férfin azért legyen egy kis szőr. :D
2015. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na, vezess a diliházba :D


Szőrtelen mellkas? Férfin? Ne röhögtess már. Kisfiúkon nincs szőr, nem felnőtt férfiakon. Nem David Hasselhoff az alap, de nekem ahhoz hasonló jön be, már ami a szőrzetet illeti. Bronzbarna? Ne szolizással érje el. Az az én szememben kifejezetten b.u.is. Ha úgy lett bronzbarna, hogy mittudomén, a hátsó kertet betonozta egész nyáron, akkor esetleg. De szolizással. Jaj, ugyan már.


Ha szerinted azért dilis vagyok, mert nem egyezik a véleményem a tieddel, akkor hajrá, menjünk kézen fogva a diliházzal.


Bár nekem személy szerint a hűség többet ér annál, hogy a pasi egy magazin címlapjáról lépjen le, inkább legyen hűséges ÉS nekem tetsző, mint olyan, aki MINDENKI szerint egy istencsászár, de ezt ki is használja. Megjegyzem, nekem tényleg nem ez a mai enyhén feminin férfiideál az álmom.

2015. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!