Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

A barátommal már 4éve együtt vagyunk, szeretjük egymást,mikor együtt vagyunk érzem,hogy még forr köztünk a levegő,de tudom hogy feltűnően tetszenek neki más nők,akik sokkal jobbak külsőre mint én, nem vagyok kövér,jó alakom van,mindig igyekszem csinos lenni,odaadó vagyok,kedves,megértem amikor fáradt,hogy dolgozik meg

egyetemre jár,és hogy nehéz neki,keveset találkozunk,mert kevés az időnk,de mindig éreztetem vele,hogy mellette vagyok,hogy nem hagyom el,nincs egyedül,számithat rám...mikor együtt vagyunk bújik hozzám,látom a szemeben is hogy szeret,stb,de mikor nem,akkor nem is keres szinte,tudom hogy elfoglalt,meg rideg is,de ő alapból ilyen,nem szereti a romantikát,a kedvességet... En nagyon szeretem őt,de törődésre vágyom,rengetegszer szükségem lenne rá,de sosem érem el,nem is merem kimutatni,mert tudom hogy neki is elég a baja,de nagyon nehéz igy... Nekem is előfordul hogy megtetszenek más pasik,akiknek én is tetszem,de egyrészt mindennel együtt szeretem a barátom,és nem akarom magára hagyni,de félek,nem tudom eldönteni,hogy ez csak egy átmeneti időszak e nála,hogy igy viselkedik,es majd egyszer jobb lesz,vagy ilyen lesz e mindig,mert ha igen,akkor hiába szeretem,igy nem vagyok boldog... Mikor más srácokkal beszélgetek,akkor jól esik hogy tetszem nekik,de hányingerem van még a gondolattól is,hogy velük kéne lennem,másrészt bűntudatom van még egy egyszerű beszélgetéstől is,pedig az nem megcsalás... Meg félek is,mert minden eddigi kapcsolatomban kihasználtak,csak az elején rajongtak értem,mindig többet adtam bele,en szerettem jobban.... Viszont vele régebb óta együtt vagyok,mindig is ridegebb volt,távolságtartóbb,de szeretett mindig...tudom hogy ez is egy férfitipus,de nem tudom,lehet hogy ez sose változik.... Ti mit tennétek Várnátok,kitartanátok mellette,mert ez csak átmeneti,vagy bármennyire szeretitek otthagynátok,mert ez jobb nem lesz


2015. márc. 29. 15:48
 1/1 anonim válasza:

Szerintem beszélj vele arról,hogy mit érzel.Egy kapcsolatban kommunikálni kell.

Én is hasonló helyzetben voltam nemrég.

Ha beszéltek és úgy látod,hogy nem érdekli mit érzel akkor gondolkozz el,nem e használ ki arra,hogy legyen valaki mellette akire mindig lehessen számítani de ugyanezt viszonozni meg nem akarja mert teher lenne számára.

2015. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!