Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem teljesen kifordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem teljesen kifordult Önmagából? Vagy ez az igazi arca? Lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elsősorban lányokhoz írok, de fiúk is hozzászólhatnak. Én is lány vagyok, 26 éves leszek, és most meg kell osztanom veletek azt, ami ma történt velem, és véleményt szeretnék tőletek kérni!!

Az exemel 2 hónapja szakítottunk. Csúnyán összevesztünk, nem is kerestük egymást,ahogy az ilyenkor normális esetben szokott, ő jobbra, én balra. Majd 2-3 héttel ezelőtt elkezdett hívogatni. Hívogatott, találkákat akart, amibe én nem mentem bele, mondtam neki, hogy minek találkozni, ha már nem vagyunk együtt. Lezárt ügy....Mondta, rendben megérti. Majd egy nap azzal az indokkal hívott fel, hogy szeretne velem szexuális kapcsolatot létesíteni. Nagyon meglepődtem, hogy felhozta ezt a témát, kiosztottam, hogy vége a kapcsolatunknak. Minek összejárni....? Mondta ebbe semmi rossz nincs. Én tiltakoztam, és ki is tartottam a döntésem mellett, hogy nem megyek ki, nem leszek számára csak kegy préda. Meg is mondtam neki, hogy erre találhat más személyt is, kint az utcákon...Elfogadta. Majd csak hívogatott...csak hívogatott. Nem mindig vettem fel a telót, mert dolgozok napközben. Ha felvettem utána azzal kezdte, hogy biztos mással vagyok....,meg azért nem akarok vele találkozni, mert valakim. Pedig nincs, minden erőmet a munkába fektetem. Most számomra ez a legfontosabb. Mert még amúgy sem vagyok túl a szakításon. A tegnapi, és a mai nap is gyakran hívott, szeretett volna talizni, beszélgetni, és elmondani, hogy mennyire fontos vagyok neki, még ha csak 10 percre is menjek ki hozzá, neki az is bőven elég, csak hogy lásson. Szeretném most közbe azt elmondani, hogy közös megegyezéssel szakítottunk, mert egyre többször volt veszekedés...! Ezért döntöttük el azt, hogy ne is keressük egymást, majd jön az aminek jönnie kell.. Ahogy tette, nap mint nap, elmondta a dolgokat...a talit, meg hogy ő nem csak szeretkezni akar velem, hanem beszélgetni, elmondani hogy mi történt velünk az elmúlt 2 hónapban! Belementem a taliba...jó volt látni, jó volt vele beszélgetni. Eljött értem, felmentünk a városba, beszélgettünk...majd beindította az autót,...kérdem én, hova megyünk? Mondja majd megtudod...Kivitt egy eldugott helyre, mondta hogy itt nyugodtabban tudunk beszélgetni...de láttam rajta, hogy nagyon akarná az együttlétet, mondom neki, hogy akkor csak ezért hívtál ki magadhoz? Mondja, ha azt nézzük igen...kérdem tőle, hogy amit mondott telóba, akkor az mind hazugság volt? Azt felelte, mind hazugság volt, csak kíváncsi volt arra, hogy lefekszem e vele...hogy beadom e neki a derekam...én meg mindent elhittem neki :( én azt hittem hogy azért hív, mert szeret, és ki akar békülni..., De én nem mentem bele a kis játékába, az együttlétbe... Mondtam neki, hogy vigyen haza...mert ne csak a testem kelljen, hanem én magam is...erre azt felelte, hogy szálljak ki a kocsiból azonnal, kint a határba. Az otthonomtól 8 km re....Árkos, bokros területen..:'( Szó szerint kitessékelt az autóból. Nem volt más választásom, kiszálltam. Majd kapartatva el indult...! Én meg ott maradtam, egyes egyedül, kint a határba, mint egy szerencsétlen...! 8 km körülbelül a házunktól. Az főút, kb 6 km re volt...Elértem oda! Ott már kocsik is jártak, rendes járható út. A határból azon az egy helyen lehet kimenni a főútra. És mikor kiértem, láttam Őt...hogy jön kocsival felém...!! Lelassított..nem néztem rá, mert még ilyen haragot nem éreztem az irányába...kirak a határba, és még utána megvár, hogy kiérjek a főútra...és ami a legdurvább most jön, ez is elég durva volt, de amit ez után mondott! Lelassított, lehúzta az ablakot, kikönyökölt, és nevetve az arcomba ezt mondta..."szia cica, mennyiért jössz el velem egy körre, mennyi az órabéred..?" és ezt cinikusan, röhögve, fogat vicsorítva mondta...a gyomrom olyan volt, mintha kést forgattak volna meg benne. Azóta nem hívott, nem mintha fel venném, ezek után, hogy kitett a határba, majd amit a főúton mondott...! Utcalányként kezelt, és teljesen belém gázolt ezzel a tettével, én meg kis naiv, elhittem, hogy békülni akart volna...újra felkeltette az érdeklődésemet iránta..


Azért írtam, hogy abban segítsetek, hogy ne legyek padlón...segítsetek, írjatok véleményt, erősítsetek meg, mert most nagyon ki vagyok, e végett.... Nem hittem, hogy ez valaha meg fog velem történni.


Írjatok, lányok, ti mit csinálnátok ez után a helyembe? Hogy viselkedjek vele? Az addig oké, hogy nem venni fel neki a telefont...meg nem talizni vele. De valahol meg mutatni akarom azt, ha felveszem neki a telefont, hogy ohh jól vagyok. ..remélem értitek, hogy mit akarok ezzel mondani.


Ne haragudjatok, ha sokat írtam. Remélem segítettek!


2015. márc. 29. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy beteg pszichopata.Én nem venném fel a telefont és nem találkoznék, nem beszélnék vele többet. Nem kell igazolgatni semmit, mert csak rosszabb lesz. Nézz keresztül rajta, mintha nem is lenne.
2015. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem ostorozni szeretnélek, mert ahogy olvasom, elég a bajod. De ha nem akarsz tőle semmit, minek veszed fel a telefont? Tiltsd le a számát, vagy ha nem tudod, egyszerűen nyomd ki. Ne is reagálj semmire!!


Azzal, hogy elmentél vele kocsival, adtad alá a lovat. Bocsáss meg, de biztos 26 vagy?


Ezek után még viselkedni akarsz vele valahogy? Nézz rajta keresztül, a hívásaira ne reagálj. Mit akarsz neki bizonygatni, hogy jól vagy? Ugyan már. Ha nem veszed fel neki a telefont, azzal sokkal jobban bizonyítod, hogy le se sz.rod.

2015. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Élnék a kivétel hatalmával, és mint srác, kommentálnám a dolgot. Ez egy büdös bunkó paraszt, semmi több. Csak jól meg akart dugni, aztán vagy visszavitt volna, vagy ugyan így jártál volna. Az ilyenekkel ne is törődj, nem érnek annyit. Az élet megy tovább, Ő meg egyszer úgyis egy nála nagyobb halba köt bele.
2015. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszokat. Igen, 26 vagyok...kimentem hozzá, mert telefonon keresztül tepert, meg udvarolgatott, igaz, mondta egyszer, hogy csak együttlét kell tőlem, és annyi. Utána nem vettem én fel neki a telefont 3 napig, majd jött az sms, hogy nem úgy akarta mondani... meg hogy kellek neki, lelkileg is...stb stb Nem mentem ki hozzá! 2 hónap után, most mentem ki először! Mert ahogy írtad, nem akartam a lovat adni alá...de most kimentem hozzá. De nem ezt vártam! Felfoghatatlan számomra, pedig ő nem ez a csúnyán beszélős típus, és most, amiket mondott... hogy szia cica....nem ilyen volt telóba, most meg teljesen, mintha nem is ő lett volna, mintha nem vele beszéltem volna telóba...teljesen más ember volt telóba, mint most, órákkal ez előtt személyesen!

Amúgy 3 évig voltunk együtt, együtt is laktunk...ez már nem sima járási viszony volt...terveztük a jövőt...mindenki szerette volna, hogy kibéküljünk, hogy megpróbáljuk majd újra...én nem hívogattam, ő kezdeményezett, és amit mondott, ahogy mondta, abból úgy jött le, hogy békülni szeretne....!!!!

de én velem még ilyen nem történt, hogy ilyet csináljanak velem! Ha véget ért egy kapcsolatom, lezártam magamban, szépen csendben. Nem volt telefonálgatás...de én tényleg azt hittem békülni akar!

2015. márc. 29. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
AKárhányszor elhív, küldd el a jó édes k anyjába és vágd rá a telefont, esetled ajánld fel, hogy az anyja biztos olyan órabérben dolgozik, amit meg tud fizetni. Ha nem butatelefonod van amúgy, tiltsd le a számát. Ne reagálj neki sehol, semmilyen formában.
2015. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!