Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vállal fel a barátom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállal fel a barátom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, együtt is lakunk. Veszekedések miatt letörölt minden képet a Facebookjáról, aztán már csak magáról töltött fel képeket, közös képet nem. Már a haverjai is megszólták, hogy "mi van tán önfotózó b_zi lettél?". Rákérdeztem, hogy miért nem rak ki közös képet, de csak annyit mond hogy "csak" vagy "mert nem akarok". Próbáltam hogy akkor bejelölöm egy nálam lévő fotón, de letiltotta, hogy be lehessen jelölni őt képen... Szóval úgy viselkedik, mintha én nem lennék. Bulizni se hív magával sehova, külön jár el állandóan...


Mit csináljak?


2015. márc. 29. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Makos bejglit?
2015. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vágjad tarkón
2015. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok zátonyra futott, hagyd el, mielőtt ő hagyna el téged. Bár valószínűleg ezt várja és nem fogja különösebben rosszul érinteni döntésed.
2015. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szilvasbuktat, mert azt szeretem
2015. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem a leírtak alapján van valakije.Amúgy meg ha így viselkedik szakíts vele,ennek semmi értelme!
2015. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? A 15 évesek szoktak így viselkedni, de kétlem, hogy 10 éves korotok óta lennétek együtt... :)

Egyébként üljetek le, beszéljétek ezt meg! Nem tudom elképzelni, hogy egy öt éves kapcsolatban ezt ne lehetne átbeszélni közösen, hogy most mégis mi van.

2015. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, próbáld meg elképzelni.... nem tudják megbeszélni, nem olyan a fiú. De én is azt hiszem, nincs is már mit.
2015. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!