Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak ki szeretne használni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ki szeretne használni, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy nálam pont 20 évvel idősebb férfi, aki édesapám egyik barátja. Szinte mindennap apukámnál van és most hogy én is ide költöztem(eddig anyukámnál laktam) elégé elkezdett hozzám közeledni. Akarhat többet is vagy csak kihasználni akar? 😐

17L



#kihasználás #családibarát
2015. márc. 29. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?

A nyakamat rá, hogy ki akar használni.

Egy 37 éves férfinek izgató egy 17 éves feszes, kemény idomokkal rendelkező szűz lány.

Legyen eszed és ne engedj neki.

2015. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veteran1978 ***** válasza:
100%
Csak kiakar használni!
2015. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Interferencia ***** válasza:
Hú de kis naiv van, ha ez kérdéses.
2015. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:
*vagy
2015. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De miért pont engem?! Ha csak ki használna apummal se lenne ilyen a kapcsolata mint most, ezen kívül pedig szerintem bármelyik másik lányt megkaphatná következmények nélkül.
2015. márc. 29. 20:23
 6/7 Interferencia ***** válasza:
Szerinted csak veled viselkedik így? Oh, Honey...
2015. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha apukádtól engedélyt kért rá, hogy udvaroljon neked, akkor lehet hogy komoly szándékai vannak...és ezt kétlem. :D

De ha csak a háta mögött flörtölget veled, akkor jobb ha nem éled bele magad semmibe.

2015. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!