Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg jogos a felháborodás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jogos a felháborodás?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 9. hónapja vagyunk együtt igazi szerelemben. A családom belájkolta a régi barátnőm fényképeit. Erre felháborodott, hogy őt a háta mögött mindenki utálja, meg hülyének nézzük mindannyian. És valójában azt akarják, hogy a régi csajommal legyek. Édesanyám teljesen meghökkent ezen. Megírtam a véleményem szépen, hogy szerintem ez túlzás. Erre jött a puffogás, hogy akkor ne is legyen közünk egymáshoz, stb.. Tudom jól, hogy szeretik a családtagjaim. Pláne, hogy jó hatással volt rám nagyon. Látták, hogy boldog vagyok vele. Ő is érezte, hogy boldog vagyok vele. Mondtam neki, hogy nincs semmi ármány az egész mögött. Mondtam, hogy egyszerűen mi anno nem haraggal váltunk el és hogy nem értem miért kellene mindenáron gyűlölködnie a családomnak. Tudom, hogy fordítva is szar volna, de ez nem magyarázat ekkora balhéra. Most tényleg elvárja, hogy hátat fordítsak a családomnak? A kib*szott fészbuk miatt?
2015. márc. 30. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már megint a facebook...Minden kapcsolat megrontója!
2015. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom... de most tényleg! Ez normális reakció?
2015. márc. 30. 19:54
 3/11 To7ka ***** válasza:
Wow. Itt kezdődnek a problémák, mikor a szüleid is ekkora fb függők, és nem választod el a családi és a párkapcsolati részed. Mi közbe a volt barátnőd képeihez pl? Ez marha fura, de az is, hogy most ezen ennyire kiakad valaki. Érthető és kellemetlen, kérd meg, hogy törölje le a szüleid és a volt barátnőd az ismerősei közül, esetleg kedvesen Te is töröld le a volt barátnőd, max majd beszélgettek személyesen vagy levelezgettek ha ennyire jóban vagytok, és valahogy nyugtasd meg. Utána szoktasd le a facebookról, ez nagyon nem egészséges..-.-
2015. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Rajtam is mindenki azt (FB) kéri számon! Ha nem vagy tag nem is létezel!

Csoda ha teli a kisp...ám a FB-al!

2015. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem függők. Pláne édesanyám. De a barátnőmnek ezek szerint ez a legfőbb dolga, hogy nézze, ki-mit...
2015. márc. 30. 19:59
 6/11 RRR ***** válasza:

ha nem te,hanem akárki rakta-lájkolta az exed képeit,akkor érthetetlen a reakciója

kissé korán kezdődnek a hisztik

nem jogos ,sőt mondva csinált a felháborodás

2015. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én csak mobilról üzengetek. Nyilván barátnőmtől tudom, hogy "mi történt". Mondtam neki, hogy meg tudom érteni mennyire rosszul esik ez neki, de neki is meg kell értenie, hogy az édesanyámról van szó. Amúgy sanszos, hogy az élettársa kezeli a fészbuk fiókját mert még böngészni sem nagyon tud.
2015. márc. 30. 20:03
 8/11 Interferencia ***** válasza:
Te jó ég...
2015. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ugye?
2015. márc. 30. 20:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyám is szokta lájkolgatni volt barátom képeit, meg bátyám is. Az új barátnőjével való közös képeket is lájkolták ők is, de én is. Normálisan váltunk el, a családom is szerette őt, örülnek a boldogságának, ennyi. Ha ezen a pasim kiborulna, akkor kiröhögném és megmondanám, hogy ez volt az utolsó, a következőnél mehet, amerre lát.
2015. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!