Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy kevésbé hiányozzon?

Figyelt kérdés

A barátom hazautazott több, mint két hétre és nagyon rosszul viselem. Eddig ilyen gondom még nem volt, éltem már olyan kapcsolatban, ahol heti egyszer láttuk egymást és akkor egy idő után rendben voltam. Most viszont egyfolytában szomorú vagyok és nem tudok koncentrálni. Próbáltam elterelni a figyelmemet, közben tanulok,csinálom a hétköznapi dolgaimat, de mindig azon kapom magam, hogy szomorkodom. Nincs kivel beszélnem, a barátaim is nagyon távol élnek tőlem.

Van erre valami bevált tipp esetleg, hogy hogyan legyek jobban? Ti mit tennétek? Már nagyon rosszul érzem magam amiatt, hogy mindig nyafogok neki, hogy hiányzik. 20/L


2015. márc. 30. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Szia! Távkapcsolatban élek már 6 hosszú hónapja,havonta 1x találkozunk 2 napot tölt nálam..Az első pár nap bíztosan nagyon nehéz és fájdalmas lesz,ezen már én sem tudok változtatni hiába próbáltam elterelni a gondolataim,olvasással vagy akármivel.. Minden este órákat skypolunk és mindig elmondjuk egymásnak mennyire hiányzik a másik kiöntjük a lelkünket egymásnak.. És félsz hogy az idegeire mész mert elmondod neki hogy mennyire hiányzik? Beszéljetek sokat és ha az időtök is engedi sokat skypoljatok vagy telefonon beszéljetek.. És szerintem jobb ha kiöntöd neki a lelked :)
2015. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Márpedig ez máshogy nem megy: végigzongorázod az összes tevékenységet, aminek elvileg le kellene kötnie, aztán majd csak akad valami. És ne lepődj meg, hogy ha ezt naponta el kell játszanod, nálam is totál változó, hogy mikor épp mi tud lefoglalni.

Az meg a világ legtermészetesebb dolga, hogy szomorú vagy. Azzal sincs gond, ha nyafogsz neki, hogy hiányzik, amíg tudsz mellé egy-két pozitív dolgot is mondani. Szóval ne csak a panaszkodásból állj ki ;)


Amivel érdemes próbálkozni, legalább is szerintem:

- https://www.youtube.com/watch?v=_wJtQjQ4HI8, vagy a testmozgásnak egyéb olyan formája, amire ténylegesen oda kell figyelni. (Nálam a jóga nyert, elég hozzá 2 négyzetméter és egy polifoam.)

- Bármiféle kreatív tevékenység, ha kell alapzajjal (zene, film, sorozat). Írás, rajzolás, festés, gyöngyfűzés, dróthajlítás, kertészkedés, fotográfia, főzőcskézés, dekorgumi mikor készítettél utoljára hímes tojást? :D

- "Nincs kivel beszélnem, a barátaim is nagyon távol élnek tőlem." Skype? Facebook chat? Hosszú e-mail? Telefon? Papír alapú levél? (Azt nem ajánlom fel, hogy velem beszélj, tőlem még a happy meal is sírva fakadna most.)

- Van valami apróság, amire régóta vágysz? Na, itt az ideje megvenni! (A mai szerzeményem egy Pelargonium 'Mrs Pollock', aki egyébként egy muskátli, csak így sokkal flancosabban hangzik :P 130Ft. 2 éve szemezek vele. Azt hiszem ezen elpörgök egy darabig :D)

- Ha kell, bőgj egy jót!


Mi egy kicsit hosszabb ideje űzzük a távkapcsolatot, mint Egyeskéék, így nálunk a "hiányzol" az alapállapot, már szóvá tenni sem érdemes. (Ha netán változna a helyzet, akkor szólunk a másiknak :P). Így viszont több idő marad minden másra :)

2015. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!