Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikusként család, gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként család, gyerekek, összejöhet? Főleg Magyarországon? Vagy egyáltalán az, hogy az ideális partnerre rátaláljak?

Figyelt kérdés

Vannak elképzeléseim az élettel kapcsolatban, de azt érzem, hogy mindez csak megvalósíthatatlan álom, pedig nem vagyok nagyravágyó, csak nyilván a társadalmi "normáktól" némiképp elforduló.

Mennyire számíthat elítélésre egy ilyen család? Ha elmegy nyaralni, meg ilyenek? Mi a véleményetek?


A sértegető OFFolást mellőzzük, ha lehet, csak kulturáltan köszi!


2015. márc. 30. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Én nem engedélyezném, az biztos. Természetellenes.
2015. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Remélem nem.
2015. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Interferencia ***** válasza:
38%
Hivatalosan jelenleg nem. A többség biztos furcsán nézne rátok, ha egyértelmű lenne a helyzet.
2015. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Minden összejöhet.
2015. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Vannak sperma bankok, ott nem kérdezik meg hogy leszbikus vagy hetero vagy, nincs is semmi közük hozzá. Viszont a beültetés baromi drága. A másik lehetőség hogy keressel egy neked tetsző pasit aki elvállalná hogy megtermékenyit téged.
2015. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező!

24 éves leszbikus nő vagyok, sikertelen a nők terén. Próbálok ismerkedni, de azok a nők, akik tetszenek, majdnem mindig heterók. Nekem személy szerint ez a problémám. Magyarországon, ha elmész egy leszbikus buliba, 80% fiús, önmagával egyáltalán nem rendben levő leszbikusok vannak, kihívóak, semmi ízlésük, ez a külső. De belsőleg sem minden oké, sőt. Nem tudom, hogy ez a társadalom kirekesztése miatt van -e, vagy valami másért, de már feladtam, hogy találjak egy olyan nőt, aki nőies, komoly, okos, szolid, nem titkolózik, vannak ambíciói, stb. Sokat járok külföldre és ott nagyrészt pont fordítva van. Rengeteg a nőies nő és egyébként is rendben vannak, úgyhogy feltehetőleg külföldön fogok letelepedni és barátnőt, feleséget keresni. Magyaroszágon nagyon előítéletesek az emberek még mindig, ugyhogy ezért is nehezebb. Jobb, ha külföldre megy az ember.

2015. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
86%
Itthon sajnos én is csak rossz tapasztalatokat, kapcsolatokat szereztem. Nem értem miért. A legutóbbi barátnőm annyira tönkretett lelkileg, hogy azóta is abból lábalok kifele. De azt egy életre megtanultam, hogy mások életét nem tudom -és már nem is akarom- helyre hozni! Nem tudom miért van az, hogy Magyarországon csak (tisztelet a kivételnek...) vagy fiús, azaz igénytelen, vagy a számomra vonzóbb, nőies, de lelkileg kész katasztrófa leszbikusokkal lehet találkozni. Ha meg kimegyek külföldre, ott többségében nőies, tanult, intelligens, ambíciókkal rendelkező és külsőleg-belsőleg egyensúlyban élő nőkkel találkozom. Ez a különbség tényleg csak a társadalmi eltéréseknek róható fel? Komolyan nem értem. Én is feladtam, hogy itthon megtaláljam a párom, azt meg végképp, hogy itt alapítsak családot. Majd valahol máshol. 22/L/L
2015. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Én tuti, hogy ha felnövök Magyarországon fogok élni boldogan egy csodálatos lánnyal:)


Ha neked vannak céljaid, álmaid akkor miért ne tehetnéd meg. 10 évvel mindig le vagyunk maradva a nyugattól, de ez megszokott. Akik elítélnének téged nyilván egy másik nevelkedésben nőttek fel, ha azt mondják mindig valamire hogy fúj akkor utálni is fogod, kivéve ha megpróbálsz nyitni felé.


Amúgy meg gondolj bele, Magyarország sokkal jobb helyzetben van, mint pár ázsiai, afrikai ország. Valahol meg is ölhetnek azért mert szerelmes vagy, mert boldog akarsz lenni, úgy hogy önmagad legyél.


És senki másnak nincs köze ahhoz, hogy te hogy vagy boldog, kivel, hogy ki vagy te valójában. Nyilván bele kell illeszkedni az adott kultúra, az itteni emberi normákkal, de ne aggódj rengetegen fognak támogatni, szeretni, lehet családod, gyermekeid, feleséged, csak légy céltudatos és próbálj boldog lenni.


Mindenkit elítélnek/elítéltek valamiért. És még így is vannak olyanok, akik meg tudják valósítani az álmaikat. És boldogok is.


Én szeretem Magyarországot, ez az én hazám és az az álmom, hogy minél többen szeressék ezt a helyet. Tudom, hogy rengetegen szólni fognak, hogy hülye és naiv vagyok, de én legalább hiszek benne.


Neked meg kitartást és sok szerencsét:)

L16

2015. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó egy igazai hazafileány! Remélem ő lesz a következő miniszterelnöknő!
2015. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
86%

16 évesen én is egészen máshogy gondolkoztam a világról, és biztos vagyok benne, hogy Te is más világképpel fogsz rendelkezni 8 év múlva. Nem mondom, hogy naív vagy, csak még sok mimdent kell megélned. De az példás, és örülök neki, hogy ilyen terveid vannak! Több ilyen kellene!


Én is magyar vagyok és ez a hazám, és mindig is ez lesz, és a gyerekeim tökéletesen fognak írni-olvasni-beszélni magyarul, sőt biztos vagyok benne, hogy sok időt fognak itt tölteni. Büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok.


Valahogy sosem értettem, miért hasonlítanak dolgokat - jelen esetben az országot- rosszabb viszonyokhoz. Igen, ez tény, hogy szerencsésnek vallhatjuk itt, európán belül magunkat, hogy olyan körülmények között élhetünk, amire rengeten csak vágynak a világon. De miért degradáljuk a jót egy rosszabbhoz? Miért nem a jobbhoz akarunk hasonlítani? Engem sosem vígasztalt, hogy van rosszabb, mert én mindig a jobbra vágytam(ok). Ez nem magyarázat és sosem lesz válasz az adott helyzethez...ez inkább magyarázkodás. És igen levagyunk maradva 10 évvel -ha nem többel- de nézz körbe, hogy merre tartunk. Szerinted itt 10 év múlva közelebb leszünk, ahhoz, amit Te is vársz? Nem... nem leszünk. Kívánom, hogy ne legyen igazam, de sajnos a mutatók ezt sugallják. Itt alapjaiban kellene újrakezdeni, ahhoz, hogy a fiatalok ne el vágyjanak, hanem vissza! De amíg korrupció, hazugság, tanulatlanság és egymásra-mutaogatás van a köbön, addig csak lefele csúszik ez a kisország.

2015. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!