Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok kicsit féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok kicsit féltékeny? (lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm/szerelmem már rég óta dumál 1 gyerekkel meg már találkoztak 1-szer úgy, hogy tudtam róla de most megint majd találkoznak, beszélgetni, együtt edzeni. Úgy, hogy barátnőm busszal elmegy mert másik városba lakik. A gyereknek is van vmi barátnője. Fölösen aggódok? Am nagyon szeretjük egymást meg nem csalna meg semmi ilyesmi csak mégis azért. Ti mit gondoltok?

2015. márc. 30. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha az én barátnőm ilyet tenne tuti, hogy megmondanám neki, hogyha még 1x megy, akkor hozzám vissza többet ne jöjjön. Semmi féltékenység nem szokott bennem lenni, de az, hogy egy másik városba elutazik egy másik fiú miatt, az több, mint gyanakvásra késztető dolog.
2015. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Velem ugyanez volt, kapcsolatunk még él. 2 éve történt, de már kikellett ütnöm a gyereket, mert ha nem tettem volna, az lett volna az utolsó hét. Figyelj oda, ha gond van beszélj a barátnőddel, vagy üsd ki a gyereket.
2015. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
És jól tettem, hogy akkor kiütöttem. Azóta pedig sokkal érzékenyebbek lettünk a lány is, én is. Sokkal jobban összekovácsolódtunk. 2-es voltam.
2015. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha féltékenység van, az baj. Bizalom nélkül nincs értelme az egésznek.
2015. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én bízok benne, engem a gyerek basz föl már.
2015. márc. 30. 21:32
 6/7 anonim válasza:
Akkor üsd ki a csávót a divatból. Legközelebb menj el te is barátnőddel és mondd meg neki hogy : na most együtt edzünk 3asban. Figyeld a csajod reakcióját..
2015. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerekes.
2015. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!