Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tette ezt osztálytársam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt osztálytársam? Miért neki adta?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején, én 17 éves vagyok, osztálytársam 18.

Minden nagyon jól alakult köztünk, már barátkoztunk korábban is, utána egyértelmű módon jelezte, hogy tetszem neki, aztán kicsit elegem lett belőle, nyomult, megfojtott a sok bókkal, így voltaképp elküldtem.

Nem tudtam ezt megmagyarázni neki, nagyon össze volt törve, nem tudta, mit hibázott, és miért.

Az sem javított a helyzeten, hogy igyekeztem hűvös maradni, és tudomást sem venni róla.

Még mielőtt "elküldtem", azelőtt, hogy hűvös lett a viszonyunk, megbeszéltünk valamit.

Az iskolánkban van egy elég vicces szokás, utolsó évben, minden héten, osztályfőnöki órán van egy személy, akinek egy valaki az osztályból ad ajándékot.

Ezt meg lehet előre beszélni, valamint lehet kérni, hogy legyen tényleg meglepetés ki lesz az. Van, amikor a meglepetés esetén több ember akar adni, ekkor a fiú, vagy a lány választ.

Amikor én kerültem sorra, úgy volt megbeszélve, hogy a fiú adja át nekem az ajándékát, de akkor már kerültem.

Úgyhogy jött az ajándékozás, nagyon készült már rá, kézzel faragott nekem valamit, mellette pedig volt egy vers.

Ő felpattant, én pedig nem fogadtam el, és láttam, hogy szinte elsírja magát. Így egy másik, "titkos" ajándékozó adta át nekem a saját ajándékát.

Azután próbálta párszor átadni, nem fogadtam el, pedig próbálkozott nagyon sok módon.

Végül barátnőm került sorra, ő velem ellentétben nagyon csendes, és nagyon "kitaszított" lány volt.

Akivel megbeszélte, fiú, "elfelejtette" az ajándékot, de szerintem csak szórakozott vele.

Úgyhogy ő is kérte a "titkos ajándékozót". Senki nem állt fel.

Én dühös voltam, hogy hogy verhették át így a lányt, ő pedig nagyon szomorú volt.

Aztán ez a srác, akivel nem beszéltem már, felpattant, és odaadta azt az ajándékot, amit nekem szánt, legalábbis a faragvány részét.

Egy pillanatra rámnézett, szomorúan, de félmosollyal, aztán elment.


Szerintetek ezt miért csinálta? Mit akart ezzel?


2015. márc. 31. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtad délután leírni ezt a regényt? Nehari', de most nem olvasom el. :I
2015. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pedig megköszönném. Most volt időm.
2015. márc. 31. 23:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó vagy. Ajándékot illik elfogadni, különben nagyon megsérted a másikat, ez alapvető illem.

Hogy miért adta a barátnédnak? Mert megszánta csóringert, és ha már te parasztmódon nem vetted át, akkor neki jó lesz.


Egyébként meg egy hülye primadonna qr.va vagy, ez a személyes véleményem.

2015. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
csoró srác próbál kedves lenni és ezt kapja
2015. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem látta, hogy te már úgysem fogod elfogadni tőle, az átvert lányt pedig megsajnálta, és azért adta oda neki. És gondolom azért nézett rád mosollyal, mert remélte, hogy értékeled ezt a kedves gesztust tőle, hiszen a te barátnődet vigasztalta meg ezzel.
2015. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Te lesz@rod Őt szóval mit vársz? Csak szimplán megsajnálta a csajt.
2015. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 To7ka ***** válasza:
100%

Öhm. Szemétkedsz a sráccal, szivatod már mióta, és elakarod játszani, hogy túlléptél rajta és lezártad. Próbálta Neked adni az ajándékot, de többször nem fogadtad el, sőt, ahogy látom megaláztad mások előtt. A legférfiasabb amit tehetett, hogy barátnődnek odaadta. Le a kalappal a barátod előtt. Annak ellenére, hogy Te szivattad őt elég rendesen, és megaláztad mások előtt, amikor látta, hogy egy lány került hasonló helyzetbe, felpattant, letett rólad, és odalépett a szegény lányhoz, hogy ne érezzen hasonlóan.


Te.. most elképesztően sok energiám kellett amúgy ahhoz, hogy ezt komolyan vegyem. 17-18? Meg meglepetés ajándékozás? Meg úgy az egész kérdésed, kb mint általános iskola alsó tagozat, ez nagyon ijesztően fura... De igyekeztem!:))

2015. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarta jelezni hogy te akarmilyen sopredekul bantal vele o meg.mindig remenytelenul szerelmes beled es inkabb segit rajtad ami ot megalazott helyzetbe hozza de ilyen avak szereem.majd mikor kiszeret beloed akkor mar nem lesz ilyen
2015. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Khm...és akkor csodálkoztok lányok, hogy ilyen viselkedéssorozat után szívatnak a srácok, meg tiszteletlenek veletek. Velem csináltad volna meg ezt, szénné égettelek volna az osztály előtt. :) Tanulhatnál egy kis emberséget. Ezt majd akkor tanulod meg, ha reménytelenül szerelmes leszel valakibe, és beéget mások előtt.
2015. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!