Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (hosszú)

Figyelt kérdés
2010-ben összejöttem egy sráccal(35), ő volt az életemben a legelső férfi. 4 évig, pontosan 2014 márciusáig voltunk együtt, de a szerelem már hamarabb kihűlt. Ezt bizonyítja, hogy a jelenlegi párommal (nem mellesleg az egyik haverja,33) 2013 októbere óta vagyunk együtt. (mielőtt jönne a sok ri.bancozás meg stb, igen, tudom, hogy megcsaltam) A lényeg, hogy végül nem emiatt mentünk szét, hanem finoman fogalmazva "kicsit bedurvult", olyan értelemeben, hogy megszorította a kezem, és nem engedte el, majdnem meg is ütött meg voltak még dulakodások is. Mivel ez volt a konkrét oka a szakításnak, fontosnak éreztem, hogy leírjam. Na de a kérdéshez visszakanyarodva. A lényeg, hogy nagyon mély volt a kapcsolatunk. Mindenféle értelemben. Nem vagyok valami haragtartó, és tudom, hogy ez nem normális, de valahogy még a velem szembeni agressziót is megtudom neki bocsátani. Olyannyira, hogy a szakításunk után, olyan május környékén még mindig volt vele testi kapcsolatom. Több oka is volt a külön válásunknak, de nem tudom őt elfelejteni és nem tudok vele minden kapcsolatot megszakítani. Ha meglátom, akkor újra felszínre törnek az érzelmek. Tudni kell, hogy sokáig távkapcsolatban éltünk, és 2-3 havonta láttuk egymást. Miután összeköltöztünk (2013 november),mondhatni kiégett a kapcsolatunk. Szakítás után meg egyszerűen már attól kivagyok, ha meglátom. Ő szintén ugyanez, mindig keresi velem a kontaktust, amikor lehetősége nyílik rá, megcsókol + stb. És az a baj, hogy azóta is hiába van barátom, mindig ugyanez megy. Most igazából nem kerestem 2014 szeptembere óta, de múlt héten megint találkoztunk. Most nem történt semmi említésre méltó dolog, de folyamatosan azon a találkán jár az eszem. Sosem bírom ki sokáig, hogy ne találkozzak vele. Most talán ez egy hosszabb intervallum volt, de nem sikerült ellent mondani. Talán a mostani kapcsolatom is visszafogottabb lett, mert anno amikor összejöttünk a jelenlegi párommal, akkor folyamatosan egymásnak estünk mindenhol, és kicsit mintha kiégett volna az egész... Mit tehetnék? Sokszor úgy érzem, hogy miért kellett nekem ott hagyni az ex-pasimat? Viszont az erőszakoskodás meg nem mehetett tovább...vagy csak egyszerűen túl kellene rajta lépnem?

2015. ápr. 1. 00:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Kort elfelejtettem írni. 23/l.
2015. ápr. 1. 00:04
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Ha megcsaltad, miért csodálkozol, hogy felment a pumpa nála?


r1banc...

2015. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már bocs, de nem tudta...a pumpa is jóval később ment fel, olyan március környékén.
2015. ápr. 1. 00:09
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Mindegy, Isten nem bottal ver :)
2015. ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezzel máris sokkal előrébb lettem. :)
2015. ápr. 1. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!