Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből boldog és hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből boldog és hosszú házasság, ha egy sikeres 37 éves pasi elvesz feleségül egy 22 éves lányt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú nem is, de boldog még lehet.
2014. dec. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi sem kizárt, de a tapasztalatok azt mutatják hogy erre nem sok az esély sajnos

Ti tudjátok ezt igazából, ha szeretitek egymást nem kellene akadálynak lennie! Viszont 20 év múlva a pasi már "nagypapa" lesz, a lány meg még csak egy "érett nő". Odaírtad hogy sikeres pasi.. vagyis pénzes, ha jól gondolom, és ez fontos is a történetben.. ezt írás közben vettem észre, így már kicsit másabb a véleményem, miért fontos ez egy őszinte kapcsolatban? Én soha nem azt nézem hogy mennyire sikeres a párom, persze, támogatom/biztatom hogy felfelé haladjon, de nem ennyire hangsúlyos a dolog mint nálatok.. Ha 20ezret keresne is szeretném! Ha ez annyira számít hogy sikeres-e a pasi akkor szerintem felejtős a dolog, bocsi

2014. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk 17 év van. 6 éve vagyunk együtt. Házasok ugyan nem vagyunk. De szépen élünk, mint más normális pár.

Közös nyugdíjas éveitek nemigen lesznek, ahogy nekünk sem. A többiből, meg ti döntitek el, mit hoztok ki.

25N 42F

2014. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdező a sikeres, akkor talán ennyi idős korára megérett annyira, hogy tudja, egy ennyi idős lánynak bizony "élnie" kell. Tapasztalat, átéltem. Sztem éljetek együtt egy pár évet és ha tényleg működik csak később házasodjatok. 37F
2014. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azert irtam ki a kerdeset mert nem tudom a kerdesben irt lany mit gondolna errol!
2014. dec. 3. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!