Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatotok hogy szexel indult de szerelem lett belőle és az elején sok gond volt de aztán megjavult és boldogok voltatok? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én most is egy ilyenben vagyok! Az elején sokat veszekedtünk! De már jó, igazán jó!
2010. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

13:58:

Nem éppen ez volt a kérdés szóval hagyjuk szerintem az ilyen jellegű problémákat, egyébként igazad is van meg nem is...


Mivel valóban a nákolók használják jól az általános magyar nyelvtani logikát.


A magyarban az az általános szabály, hogy mély hangrendű szóhoz mély hangrendű rag jár, s magas hangrendűhöz meg magas.


"Akarnák"-ot mondanak "Akarnék" helyett, mert éppen az "Akarnák" a logikus, hiszen ez a szabályos hangrend szempontból.


Viszont a szabályos rag ez esetben a -nék, itt a nyelvtani paradigma az egyébként szabályos hangrendegyeztetés (magánhangzó-harmónia) elvével szembe megy, azaz ellenkezik a magyar hangtani logika alapelvével.


Éppen ezért nekem így logikus, hogy így írjam le, ezt szoktam meg, de ezzel szemben tisztában vagyok vele, hogy nem így helyes a szabály szerint.


Ezek után szerintem lehetne válaszolni is a kérdésekre.

2010. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak ez se szájcséplés volt hozzátenném még véletlenül sem felesleges. Egyébként nem volt még ilyen kapcsolatom, de nem is akarok,akit egy éjszakára megkapok az csak arra való !
2010. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, nem is egy,de gondok nem voltak.
2010. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!