Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjemmel nem birom megbesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nomy2 kérdése:

A ferjemmel nem birom megbeszelni semmi egyaltalan, mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy 1 eves kislanyom kulfoldon elek holland a parom es soha semmit nem lehet megbeszelni vele folyamatosan veszekedunk. Ha megprobalom elmondani a bajomat neki vagy elmenekul itthonrol, vagy megsem akarja hallani vagy lehulyez meg idiotanak tart megkozli, hogy ot ez nem erdekli. Neki van egy valalata amiben en is segitek de igazabol sok mindent nem csinal vagy a tv elott ul vagy a laptop elott. Soha nem segitbe a takaritasba se semmiben igazan, ha mondom neki, hogy vigyazon a kicsire kicsit van hogy magara hagyja egyedul vagy max par percig van vele. En probalkoztam sokszor megbeszelni vele a dolgokat de mindig azt mondja, hogy bekepzelem magamnak es neki hulyesegre nincs ideje, es ugyerzem mar, hogy ez igy nem jo nekem, nem igen vagyok boldog ettol en szeretem ot mindennel jobban mindennap megcsinalom neki a kajat inni valot viszek neki vagy valamibe besegitek,de nekem o sosem segit,ha kellene vagy ha elszeretnek menni itthonrol abbol mar problemat csinal, ha beszelek a barataimmal azzal is baja van...ha leulok en is a gep ele mikor mar a kicsi alszik mar azon is problemazik,hogy miert nem tv-zek vele,de ha meg igen akkor meg minek vagyok ott es ez mar engem nagyon zavar nem tudom mit tegyek. :(

2015. ápr. 2. 05:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Hány évet laktatok együtt, mielőtt "családot" alapítottatok?
2015. ápr. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

3eve vagyunk egyutt itt kint ismertem meg es 2 eve elunk egyutt. sex mar nincs vagy 3 honapja.

En ugy kerultem ki hollandiaba, hogy elegem lett a csaladombol, hogy mindig en vagyok akit csesztetnek es bele szolnak az eletembe mikor mar nem lakok veluk stb...mikor megismertem nagyon aranyos kedves stb., roviden egy alom pasi volt, mindenbe besegitett meg fozni is, de mar joideje megy a vita folyamatosan sokkal tobb a vita mint a gyerek elott szulesnel kezdet ez valtozni, kb akkor kezdodot veszesre valni mikor haza jottunk a lanyommal a korhazbol, hogy tobbet nem segitet semmiben,mar abbol is problemat csinal, hogy milyen ruhat vegyunk a gyereknek vagy jatekot (2jatekot volt hajlando megvenni a tobbi az a neveloanyjatol van), ha eppen nincs kesz a kaja akkor amikor ugy gondolja, hogy na most o eszik akkor mar egybol ordibal megtiszteletlenul beszel velem es lekezzel amit mar lassan nem birok mert mar elkezte ezt a gyerek elott is,s ha sirok mert kiborulok akkor meg mar olyan vagyok mint egy kisgyermek, mert szerinte en sirok a semmiert csak az a baj, hogy en nem a semmiert sirok :/

2015. ápr. 2. 05:29
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Jó nagy butaság volt ez a gyerek.
2015. ápr. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Na lépnem kell, majd adok később talán vmi értelmesebb tanácsot is. Mondjuk lenne sok kérdés..
2015. ápr. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

rendben van koszonom elore is a valaszodat.

amit meg hozza tennek ha barmi hibat kovettem el azt mindig folyamatosan a szememre hanyja minden egyes vitanal, de ha o hibazik akkor mar merges mert szolok erte...igy a gyerekre meg o beszelt ra mar en nem igen voltaam biztos akkor benne, hogy jo otlet, de csak ra vett,mert en a gyerekemnek nem ilyen eletet kepzeltem el.

2015. ápr. 2. 05:45
 6/15 A kérdező kommentje:

rendben van koszonom elore is a valaszodat.

amit meg hozza tennek ha barmi hibat kovettem el azt mindig folyamatosan a szememre hanyja minden egyes vitanal, de ha o hibazik akkor mar merges mert szolok erte...igy a gyerekre meg o beszelt ra mar en nem igen voltaam biztos akkor benne, hogy jo otlet, de csak ra vett,mert en a gyerekemnek nem ilyen eletet kepzeltem el. jelenleg ugy latom a helyzetet, mint mikor en voltam gyerek es nem szeretnem, hogy a lanyomnak legyen kara belole

2015. ápr. 2. 05:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én külső szemlélőként azt látom hogy ennek a kapcsolatnak befellegzett =( Én is most végeztem egy több mint 6 éves kapcsolattal így át érzem a nehézségedet. Viszont hossz távon neked és a KICSINEK is jobb lesz majd.
2015. ápr. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jobb ha elhagyod.
2015. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A soraid alapján nem kérdés,hogy le kell zárnod ezt a kapcsolatot.A párod sem Nőként,sem emberként nem tisztel már.A többiről nem is beszélve.

És a legfontosabb a gyerek.Ne ilyen légkörben nőjön fel!

Szerintem kezd el megtervezni az önálló életeteket.

Tudom kívülről könnyű ezt mondani(írni),de én nem látok más megoldást azok alapján amit írtál.Ez már jobb nem lesz,ha csak a párod nem tér nagyon gyorsan magához.

Említetted már neki,hogy el fogod hagyni ha nem változtat?

2015. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez az eltartott nők sorsa!
2015. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!