Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aljas vagyok, ha ilyenért szakítanék?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, már épp összeköltöztünk volna, de most kiderült, hogy régebben drogos volt. Évekig tartó probléma volt, persze voltak okai is, de többször volt elvonón, mire leszokott, viszont félek, hogy az első problémánál visszaesik majd, mint a drogosok általában és én semmiképp nem akarok egy szenvedélybeteggel élni. De ha szakítok vele, akkor meg lehet, hogy amiatt esik vissza. Nem tudja, hogy tudom, de szerintem már érzi, hogy másképp nézek rá. Nem tudom, hogy mi volna a jó döntés.
2015. ápr. 2. 14:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Elvileg pont azért választott engem, mert gyenge jellem vagyok, és soha semmit nem mernék megtenni, amit a régi társasága. Szerintem velem kicsit átesett a ló túloldalára és egy idő után magától is elhagyna, ha rájön.
2015. ápr. 2. 14:54
 12/19 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ez már amúgy is ilyen nyögvenyelős és ennyire félszívvel vagy benne, akkor szakítsatok, mielőtt még jobban beleéli magát ebbe a kapcsolatba, ebből már úgysem lesz semmi értelmes.
2015. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyire volt drogos, amikor az volt, mennyire volt padlón. Baráti körömben többen 20 éve fogyasztanak füvet, néhányan kokaint is ritkán, úgy hogy kb. mintapolgárok (szép ház, család, jó multis állás, 2 diploma), közülük páran 20-on évesen 1-2 évig keményebben is fogyasztották, de akkor sem volt semmi gáz a viselkedésükben.


Ha csak ennyire volt drogos az szerintem nem különösebben gáz, de ha annyira kőkeményen, hogy árulta a testét, lopott (akárcsak otthonról), csalt csakhogy pénzt szerezzen az már durva.

2015. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is fontos kérdés, hogy mennyi ideig drogozott, milyen szinten, milyen szerekhez nyúlt. Pl. keményebb drogok akár maradandó sérülést is okozhatnak a szervezetben.

Egyébként, ha nem tudod elfogadni, zavar téged a múltja, akkor jobb külön válni. A te életed, neked kell dönteni, hogy mi az ami elfogadható számodra, és mi az, ami nem.

2015. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha ilyet mondanának hogy ,,gyenge jellem vagy'' úgy elküldeném a p*csába hogy csak nézne.

Utána meg keressen más balekot ha neki gyenge jellem kell.

2015. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez a gyenge jellemes kijelentése inkább szakítóindok, mint a drogos múlt. Mármint szerintem.
2015. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De ezt pont nem ő mondta.
2015. ápr. 2. 15:32
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez tudod miért igaz?

Mert amikor ő ezt kimondta te vele maradtál.

Szexelj vele még egy utolsót és másnap mond meg neki hogy ez nem megy és szakíts vele.

2015. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Mert amikor ő ezt kimondta te vele maradtál."


Főleg, hogy nem is ő mondta.



Kérdező, te nem akarod ezt a kapcsolatot, ha akkora lenne a szerelem, akkor most nem agyalnál ezen.

Inkább keress magadnak egy olyan lányt, aki jobban megmozdít benned valamit érzelmileg.

2015. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!