Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés
Én vidéken lakom, 25 éves nő vagyok, és szeretnék kiköltözni egy tanyára, ahol lehet állatokkal foglalkozni. Az ismerőőseim mind azt mondják, hogy hülye vagyok és így párkapcsolatot sem fogok találni. Ez tényleg ennyire kiábrándító?
2015. ápr. 3. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy tanyán kivel akarsz összejönni?
2015. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt a gyakori tele van állatokkal.
2015. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te is az a fajta vagy aki nem tud visszaírni? :D
2015. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kiábrándításhoz semmi köze.

Ha ezt választod akkor válaszd azt...ennyi.

2015. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen típusú ember vagyok egyébként. Biztosan találsz majd olyan párt, aki hasonló gondolkodású, mint te. :)

Nincsen ezzel semmi baj, nem kell beállni a sorba.

2015. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a tanyán akarok ismerkedni, azért onnan is kijár az ember városba ide oda. Jogosítványom is van úgyhogy ezzel nincs probléma.
2015. ápr. 3. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!