Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hangulatember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hangulatember vagyok, épp emiatt kiszámíthatatlan, lehet ezzel mit kezdeni?

Figyelt kérdés
Igazából eléggé azt a benyomást keltem, mintha nem lennék teljesen ép; nem könnyű hangulatembernek lenni. Persze ezt tudom leplezni, de ha megbízom valakiben, ezt kimutatom. Ez a természetem része. A pozitív oldala, hogy nagyon sokoldalú tudok lenni, viszont mondanom sem kell, hogy mi ennek a hátulütője. Férfiként pedig szerintem ez külön problematikus. El lehet egy magamfajtát viselni hosszútávon?
2015. ápr. 4. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, elég szar.
2015. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sokat.

Gondolj arra, hogy más ember is ilyen, de kevésbé, vagy tudatosan mérsékli.

Főleg azoknál próbáld visszafogni, akiben bízol.

Ők a fontosan, egy vadidegen könnyebben rád hagyja.

2015. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, nem lehet hosszutavon elviselni. Probalj jellemfejlodni!
2015. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Átérzem a problémádat, mert én is hihetetlenül hangulatember vagyok, és nem tehetek róla. Ez egyfajta érzelmi instabilitás, amit az ember párjának nagyon nehéz elviselnie. Meg kell próbálnod valahogy kontrollálni ezt, legalább egy kicsit, vagy találni egy nagyon szerető és megértő társat. Én 6 éve vagyok együtt a vőlegényemmel és elvisel minden nyűgömmel, hisztimmel együtt, nagyon szerencsés vagyok, habár időnként még ő is szóváteszi, hogy kicsit sok vagyok már. :) Mindenesetre próbálkoznod kell neked is, és ha a párod igazán szeret, akkor el fog viselni, főleg, ha látja, hogy igyekszel.
2015. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!