Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ez? Mi a baj velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Mi a baj velem? 17/L

Figyelt kérdés

eloszor is...azokat akik keptelenek az erzelemkimutatasra es azokkal akik kiontik magukat erzeketlenek es lenezoek, azok ne olvassak vegig ezt mert most megprobalom kionteni minden erzesem.



Szoval...en egy nagyon nagyon erzekeny lany vagyok de ez kulso szemmel nem latszik mert nem mutatom ki hogy ne banthassanak...Viszont ha szerelmes vagyok, olyankor megmutatom milyen vagyok es a legedesebb legszelidebb es egyben legerzekenyebb oldalam tarom fel mert megbizok abban a szemelyben.Ezzel meg nem lenne semmi baj csak en nagyon megerto es egyutterzo is vagyok igy rengeteg mindent elnezek es SOHA nem hisztizek.Ezzel viszont az a baj,hogy ezt minden baratom kihasznalta es mindent megengedett maganak mert ugyis megbocsajtok es megertem...ebbol az lett hogy elhanyagoltak es nem igazan ereztem hogy szeretnenek..felreertes ne essek nem akarok megvaltozni mert ez vagyok en ettol vagyok az aki csak akik edig voltak nekem mind borzalmasan bant velem..:/ nem tiszteltek es nem szerettek viszont egy eletre birtokolni akartak a kulsom miatt.

En a belsore probaltam koncentralnu igy nem torodtem a partnerem kinezetevel soha..ha oszinte akarok lenni egyik se volt helyes de mindbe talaltam valami szepet ami elibditott bennem egy szikranyi remenyt hogy ez mas lesz..de mind elbukott :(

Rengeteg szeretetet adok es feleannyit se kapok vissza :'/

Olyan ferfire vagyok aki tisztel, szeret es megbecsul..aki erzelmes es hasonloan torekeny a lelki vilaga..Elegem van a parasztsagbol es az erzeketlensegbol es a szeretetlensegbol....csak azt nem tudom miert ilyeneket fogok ki allandoan:///

mi a baj velem? mit csinalok rosszul?


2015. ápr. 4. 22:43
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:

nem veled van a baj

rossz a társaság amiből "válogatsz"

még túl naiv vagy

2015. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Semmit, te tökéletes vagy úgy ahogy. Sajnos sok a paraszt és kevés az olyan srác aki megérdemli az ilyen lányokat. Ne is bánd, hogy nem jött össze az előzőkkel ha ilyenek tényleg akkor nem kár értük. Előbb utóbb eljön az igazi és hidd el megéri várni rá. Vannak még érzelmes fiúk,ha nem is sok lehet találni aki majd eláraszt a szeretetével. :)
2015. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem vagy erős. Nem tudod és ezek szerint nem is akarod megvédeni magad, ezt megérzik a férfiak. Valószínűleg pont ezért az olyan férfiakat vonzod magadhoz, akik az ilyen nőket keresik, mivel rajtuk tudnak élősködni. Szedd össze magad és állj ki magadért!


Egyébként miket tettek, hogy azt mondod "borzalmasan bántak velem" ?

2015. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
17 evesen mennyi az a mind?? Nem vagy te olyan jokislany mint hiszed, 17 evesen hosszu multtal..
2015. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
veled semmi baj, csak talan nem kene annyi mindent elnezned neki:D en megertem, hogy szereted, de akkor is! ereztesd vele, hogy neked is szukseged van a szeretetre:)
2015. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled..Ilyen vagyok enis es fiu vagyok..

Az a baj,hogy nem talaltam ilyen lanyt,amilyennek allitod magad:D..

Az volt a baj,hogy olyanokat fogtal ki,akik csak kihasznalni akartak...

2015. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Soha ne adj többet (főleg ne elsőre), mint amennyit a másik ember ad neked. Amúgy meg sajnos sok a hülye, sok a "színváltós", hazug ember, de vannak még normális faszik is, csak kevesen, és őket rendszerint kevésbé is veszik észre a nők. Ne keseredj el, bármilyen rossz is volt eddig, a korodbeli srácok többsége ilyen, meg az idősebbek is, de ha idősebb leszel, és tapasztaltabb, akkor nagyobb eséllyel találhatsz egy normális fiút.
2015. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1x találnék az életben ilyen lányt. Talán kár, hogy belsőleg kevesen ismernek.
2015. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hiába keresek ilyen lányt, mint amit te itt magadról lefestettél, nem nagyon találok. Akit találok, annak pedig teljesen más típus kell, mint én vagyok, hiába bizonygatja, hogy megértő, figyelmes, stb. srácokat keres. Kivel van a baj? Senkivel, csak nincsen szerencsém. Ez van, nem csinálsz semmit rosszul, csak nincs szerencséd.


23/F

2015. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha van kedved akkor beszélgethetünk:) 16,5f
2015. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!