Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 évesek vagyunk barátnőmmel, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egy helyen lakunk, szóval csak suliban találkozunk. Szeretnék írni neki egy szerelmes levelet, mert azt még Sosem kapott tőlem. Ti mit vettétek? Inkább valami személyeset szeretnék. Párnát és plüsst már kapott. Esetleg valami gyűrű? Lányok, ti minek örülnétek?(ha tudtok gyűrűrol linkeljetek kepet, nekem a szélesebbek jobban tetszenek) egyebkent 17 évesek vagyunk
2015. ápr. 4. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Dildót.
2015. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Swarovski fülbevaló, nyaklánccal (esetleg gyűrűvel)

Nagyon szépek, és elérhető áron vannak :)

2015. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Pelenkadildót.
2015. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én pl. szeretek mindent ami csillog,amin sok pici csillogó kő van : táska,bizsu,óra,stb.
2015. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sziva alaku nyaklanc, amit ketreszre lehet szedni, egyik nala a masik nala, havromnal lattam:D volt benne egy magnes es ossze lehetet rakni oket, szerintem tokeletes ajandek.
2015. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne gyűrűt, az olyan, mintha megkérnéd. :D

Vegyél 2 fél-szív medálos nyakláncot, az olyan cuki. :) (Páros nyaklánc, 1-1 fél szívvel)

2015. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

#5


A síkosított dildó is szépen csillog!

2015. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én azt az elvet vallom, hogy gyűrűt csak egyszer adjon a pasi ajándékba. ha ékszert akarsz, akkor inkább nyaklánc vagy karkötő vagy fülbevaló. az amúgy is kevésbé rizikós, gyűrűkben (nem tudom, tudod-e) méretek is vannak, ha véletlenül kisebbet vagy nagyobbat veszel, felesleges pénzkidobás volt.
2015. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Dildót neki
2015. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as,van olyan bordó vibrátorom,ami tele van csillogó kövekkel ,szép darab :)
2015. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!