Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 évesek vagyunk barátnőmmel, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egy helyen lakunk, szóval csak suliban találkozunk. Szeretnék írni neki egy szerelmes levelet, mert azt még Sosem kapott tőlem. Ti mit vettétek? Inkább valami személyeset szeretnék. Párnát és plüsst már kapott. Esetleg valami gyűrű? Lányok, ti minek örülnétek?(ha tudtok gyűrűrol linkeljetek kepet, nekem a szélesebbek jobban tetszenek) egyebkent 17 évesek vagyunk
2015. ápr. 4. 23:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem ratyi vagy... Már elegem van, hogy tobb a bu.z.i, mint a nő.
2015. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok,nem ratyi :D
2015. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A szerelmes levél jó ötlet, ha ügyi vagy!:)

Én személy szerint nem szeretem azokat a tömeg fél szives nyakláncokat, inkább vennék két kicsi szív medált és abba gravíroztatnék(bár ez már kölcségesebb). De egy hozzá illő medál is szép lehet egy szál virággal:) Viszont jó ha tudod, hogy milyen ékszereket szeret vagy hogy miből van sok neki.

A gyűrű talán már komolyabb és jó ha ismered a stílusát(ha megkérdezed, akkor a legtöbb helyen vissza lehet cserélni, ha a méretet mégsem találod el).

Sulin kívül tuti nem tudtok találkozni? Pl. nálad?

2015. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!