Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megijeszt. Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megijeszt. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, barátom 19. És mindig biztosít róla, hogy nem akar szexet. De egy hónap múlva leszek 14, és azóta húzza a strigulákat, és mondja, hogy már nem sokat kell kibírni, és végre teljesen az övé leszek. És komolyan, van egy papír, amit minden nap mutat, és hogy hogyan fogynak a napok. És hgoy majd megajándékoz a legjobb érzéssel, amit férfi adhat. Most már komolyan nem akarok 14 éves lenni! Néha sírhatnékom támad. Szakítsak vele?
2015. ápr. 5. 09:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Meg sem fordult a fejemben, hogy belemegyek. Én ezt kikötöttem az elején! Csak ha tényleg ezért van velem, az nagyon kiábrándító.
2015. ápr. 5. 10:22
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

Tartsd magad erősen. Fiatal vagy még nagyon.

Pláne meg ha strigulázza is ...


Én is 13 voltam, csak engem konkrétan elhagyott a fiú, mert nem akartam egy erdőben (!) lefeküdni vele. Huszon X év távlatából azt mondom, hogy jó volt így, mert 16-17 éves koromban, igazi szerelemben sikerült megélnem az élményt.

2015. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Szakits vele. Ez mar beteges... Mi akkor jottunk ossze mikor 15 voltam es a legelejen tisztaztam a baratommal,hogy 17 eves koromig nem szexelunk. Megvarta azt a ket evet meg o tartott vissza engem.

Az olyan srac mint amilyen a baratod nem erdemel meg.

18/L (3eve vagyunk egyutt)

2015. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség ilyen kitételeket tenni egy kapcsolatba, hogy addig nem fekszem le vele, amíg nem leszek X éves.

Lehet, hogy előre eltervezitek, hogy majd 2 év múlva majd, amikor 17 leszek, de előre nem tudhatod, hogy mikor odaérsz, akkor elég érett leszel e már, vagy nem előtte fogod úgy gondolni, hogy eljött az ideje.

2015. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
sürgősen!!!!
2015. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem akarom elhinni, hogy vannak ilyen beteg hajlamú emberek(csak sajnos tudom, hogy vannak..). Egy 19 éves fiú, aki gyakorlatilag már felnőtt ember, mit akar egy 13-14 éves kislánytól? Na mit? Kiélni a beteg hajlamait vagy csak nemes egyszerűséggel nem talál a saját korosztályában párt magának és így fanyalodik a kislányokra(ergo mégis csak egy variáció vagy, mégpedig hogy egy beteg emberről van szó). Nem normális dolog, hogy húzza a strigulákat, hoolott tudja, hogy te ellenzed ezt. Tudod mi lesz ennek a vége? Az, hogy akaratod ellenére le fog teperni. Azonnal szakíts vele!

Nem is értem, hogy lehettek egyáltalán kapcsolatban, a szüleid helyében nem hagytam volna ezt. (Nem vagyok konzervatív, anyukámmal jó a viszonyunk és ő sem beszűkülten nevelt fel, viszont ez már olyan dolog, amit nem hagynék szülőként akármennyire is 'utálna' érte a kislányom...)

18/L

2015. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"12. életév betöltése után semmi nem bünteti."


Tévedsz. A büntető törvénykönyv 14. életévig bünteti.

És ne írogass nekem személyes üzenetet. Nem kértem.

2015. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szakíts vele, a 6 év korkülönbség ilyenkor már alapból gáz. És elsősorban nem a te részedről, hanem az övéről. Egy tizenkilenc éves fiú kizárt, hogy nem akar szexet, és ezzel nincs is baj, csak...hát, a saját korosztályából kellett volna választania.
2015. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!