Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam volna?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom az utóbbi időben hanyagolt, és felvetettem neki, hogy ha szeret, vállaljon be értem egy lehetetlen dolgot. Mondta, hogy bármit. Azt kértem tőle (mivel imádja a macskákat), hogy vegyen egy cicafüles hajpántot, és a "butt plug with tail"-t.

És legnagyobb meglepetésemre simán bevállalta, és 24 órán át meztelenül négykézláb macskaként tett.

Azt már lehet, hogy bármit megtenne érted, de ugyanakkor komikus helyzet volt, már nem tudok férfiként nézni rá, ezek után.

Szakításon gondolkozok, és magamat tartsam hibásnak, hogy idáig eljutottunk?


2015. ápr. 5. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
micsoda papucs
2015. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te kerted h csinalja meg,erre most ezert akarsz vele szakitani! Gratulalok! :D
2015. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez a bajom, hogy megtette, mert kértem, hogy bizonyítson, de közben a szememben elvesztette azt, hogy ő lenne a férfi a kapcsolatunkban.
2015. ápr. 5. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
És neked mi a véleményed az intelligenciáról,mint kívülálló ?
2015. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szakítasz vele, akkor utána a skálán valahol a tapló paraszt és a hülye pitsa között leszel.Mármint akkor miért nem állítottad meg?Ha már megtette örülj, hogy bevállalta és ne rinyálj.
2015. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ribi.
2015. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én valamelyest értem a csajszinak a logikáját srácok! Lehetett volna máshogy is a srácnak kitalál vmit ilyesmi! de papucs!
2015. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!