Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért képesek bárhonnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thorshammer kérdése:

A nők miért képesek bárhonnan nézni egy tv-ben futó filmet és 20 perc után elmennek aludni? Miközben nézhetnék egy másikat az elejétől. A férfiakat akarják az őrületbe kergetni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 23:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
5%
5-ös miért jelent ekkora problémát, hogy átkapcsolják a tv-t? D: Nálad a tv egy intim zóna tartozéka? :D Elég viccesen állsz hozzá. Én simán átkapcsolnám a tv-t ha egy ismerősömnél lennék és úgy hozná a kedvem. Én nagy tv-s vagyok szeretem ha emgy a tv most is be van kapcsolva. A korabeli szenny adásokat természetesen kerülöm (valóvilág éjjel nappal... híradók) de a filmeket, sport adásokat, természettel kapcsolatos adásokat szívesen nézem, hallgatom. Én ha átmegyek a haveromhoz az az első (a pia kitöltése közben mert általában akkor vagyok ott hétvégente beszélgetni:D), hogy átkapcsolok egy számomra normális adásra. :D És közben beszélgetünk, iszogatunk emgy a tv. :D
2015. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

"így vagyunk kódolva szerintem ;-)"

Hét én meg szeretem az akció és fantasy filmeket és hányok a nyalifalaicsilivi "csajos" filmektől. Most akkor mert ez velem így van, akkor már "így vagyunk kódolva"? Igaza van 72%nak. Semmi értelme ezeknek az általánosító kérdéseknek, csak provokálnak.

2015. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%

11: Én úgy gondolom, hogy ha valaki néz valamit mert érdekli, akkor bunkóság kérdés nélkül elvenni a távirányítót és átkapcsolni valami másra.

Szerintem lenne nagy sikoltozás, ha miközben a férfiak meccset néznek, a csatár elindul a kapu felé, már majdnem belövi, amikor lehuppan a nő és átkapcsol a Rosalindára. Csak mert őt az érdekli, nem pedig az, hogy 22 botlábú díszb..zi szerencsétlenkedik egy labdával.

2015. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%
Én kitartóan megnézek minden filmet, amit a közepén kezdek el azt is! De közepén nem szoktam elkezdeni nézni, általában nem.
2015. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%
Micsoda problémák :D
2015. ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
13-as oké, én arra értettem, hogy átugrik valaki te addig a konyhában sertepertélsz és közben beszélgettek. A Vendéged meg feltalálja magát leül a kanapéra és közben átkapcsol. De ha jót akarsz a leendő barátod/férjed meccsnézése közben ne kapcsolgass a Rosalindára. :D 21/f.
2015. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%

Anyám azt szokta mondani, szereti, ha az elejét neki kell kitalálnia.

Én nem. Ha véletlenül belefutok egy filmbe, ami tetszik, de nem az elejétől látom, akkor miután eldöntöm, hogy tetszik, megjegyzem a címét és egy más alkalommal megkeresem az egészet - bár idén még csak háromszor kapcsoltam be a TV-t.

2015. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint azért, mert a nőknek más dolguk is van otthon azon kívül, hogy a tévét bamuljak. (néhány). Na én pont így szoktam le a kedvenc csapatom meccseirol, illetve hogy az elejétől nézzem, mert volt mit csinálnom. (Nő vagyok, szeretem a focit és ezt az egy műsort tudom megemliteni, amit folyamatosan nézek, az elmúlt 10 évből). Most is van fontosabb, a családom, a csapatomtol is. A párom is kapcsolgát, és úgy mellékesen az meg nem jutott eszedbe, hogy az ember az érdekesebb részek megtekintésével tökéletesen megelegszik? Mit nézzek rajta, mindegyik ugyanaz?! Mi mindketten ilyenek vagyunk. De ha te lennél a ferjem, direkt csinálnám. (38/N)
2015. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer elkezdtem egy filmet majdnem a végétől nézni, valami gyilkos cickányokról szólt, a sztori nem érdekelt, de annyira röhögtem az egészen. A szar effekteken meg hogy cickányok gyilkolnak... :D
2015. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
68%

16: " A Vendéged meg feltalálja magát leül a kanapéra és közben átkapcsol."


A vendégem ne találja fel magát, hanem kérdezze meg, hogy nézem-e az aktuálisan futó műsort. Jó kifogás a konyhában sertepertélés, persze, kimegyek hogy hozzak neki üdítőt vagy valami rágcsát ő meg ezt kihasználva átkapcsol. Még mindig ott tartok, hogy ez bunkóság, ha nálam ezt csinálnád repülnél azonnal.

2015. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!