Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért képesek bárhonnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thorshammer kérdése:

A nők miért képesek bárhonnan nézni egy tv-ben futó filmet és 20 perc után elmennek aludni? Miközben nézhetnék egy másikat az elejétől. A férfiakat akarják az őrületbe kergetni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 23:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
..mint ahogy az exbarátaim, főleg az, amelyik berobbant, hogy teníííísz és kapcsolta át a tévémet.
2015. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

11: "5-ös miért jelent ekkora problémát, hogy átkapcsolják a tv-t? D: Nálad a tv egy intim zóna tartozéka? :D"


Öööö... az egész lakás az intim zóna tartozéka.

Az más, hogy ha már rég ismeritek egymást és megkaptál bizonyos jogokat... de ha bemész egy üzletbe, az ajtót is ugyanabba az állapotba állítod mozgatás után, mint érkezésedkor volt, vagy megkérdezed, hogyan hagyd.

Ha nem, akkor másik szociális "kaszthoz" tartozol, így valószínűleg az életben nem is találkoznánk. A miénkben ez nagy udvariatlanság/bunkóság.

2015. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%
1-1. Ennyi erovel egy no kerdezheti :"miert nem mind1 hogy honnan nezem a filmet es mikor megyek aludni?" Amugy elhiszem h idegesit, de ezt ne altalanositsd le az osszes nore.
2015. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
57%
nekem sincs tévém, és nő vagyok. csak hogy javítsam a statisztikádat.
2015. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%

férjem nézi úgy a tv-t, hogy kapcsolgat, majd leragad egy filmnél ami megy már ki tudja mióta. tehát a kérdésedet úgy kéne feltenni, hogy a "FÉRFIAK"... :)

én a jelek szerint a filmek elejét szeretem mert 10 perc után bealszom minden filmen mióta anya vagyok és dolgozom... komoly, 6 éve nem láttam film végét :D

2015. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
8%

10-es, ne feministázz le senkit a szó jelentésének ismerete nélkül csak azért, mert nem tudsz fogalmazni.


on: 7 éve nem nézek tévét, nincs is tv-nk, párom pedig gyakrabban alszik el (letöltött) filmnézés közben, mint én. ennek a kérdésnek megint semmi értelme.

2015. ápr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
92%

"Én simán átkapcsolnám a tv-t ha egy ismerősömnél lennék és úgy hozná a kedvem."


Nem ebben a percben penderítenélek ki a lakásomból,hanem be sem engednélek.Tapló.

2015. ápr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

en is no vagyok de aaa.... :D

Figyu.. van tv-m de nem szoktam bekapcsolni.... tesom nezi de minek?... pff... Es ha erdekel a film akkor nezem en akar hajnalig is :)

Pl idegen nyelvueket.

2015. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

mert igazán nem érdekli a film sem, meg a másik sem.

mert ha érdekelné a film, tuti, hogy elejétől nézné végig, vagy ha érdekelné a párja véleménye akkor ő nézhetné a filmjét.

2015. ápr. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

4-es, de finnyás valaki...jaaaa, hogy te komoly nő vagy, nem egy kis "csajszimajszika"...

44/N vagy inkább csajszimajszika:))))

2015. ápr. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!