Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar nem szeret a parom? Mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem szeret a parom? Mik a konkret jelek, ha mulik a szerelem?

Figyelt kérdés

Parommal meg csak 6honapja jarunk.

En rajongok erte,es az elejen O is romantikus vilt es bujos,figyelmes.

Mostansag kb. 2hete fura...feszultebb,nekem kicsit eroltetett a kedvessege es olyan,mintha nem erdekelnem annyira es csak az o ugeyei szamitananak.

Naponta talalkozunk,keres,mondja hogy szeret a szex is a regi...de valamiert mas... Rakerdeztem,azt mondja feszult es ne beszeljek hulyesegeket,mert imad.


Megcsalas kizarva, csunya dolog de mar 2x is atneztem a telojat...semmi gyanus nincs benne.


Ugy erzem en sokkal jobbam ragaszkodokbhozza mostamsag,folyton vele lennek,igenylem a torodest,a becezest,a gyengedseget.

Sertodekenyebb vagyok,sokszor elsirom magam...es ketsegbe vagyok esve, hogy mivan ha mar nem szeret es ramunt.


2015. ápr. 6. 12:48
1 2
 1/17 RRR ***** válasza:
67%

nem unt meg csak sok vagy neki

picit vegyél vissza a ragaszkodásodból ill annak kimutatásából


kérdezd meg mik a gondjai és hallgasd is meg

szexelj vele még többet

2015. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szünet.
2015. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
#1.Sötétedik már odakint!
2015. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy szeret, csak fáradtabb, mindenkivel megesik, velem is szokott lenni, hogy fáradt vagyok de megpróbálok kedves lenni, de nem úgy jön össze..
2015. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ugygondolom rá kéne kérdezni, egy kapcsolatban fontos az őszinteség és a nyitottság

csak az a baj hogyha inkább nem akarja mondani akkor felejtős a dolog.. (18/f)

2015. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tulsagosan is rajongok erte az a baj.

Egyre jobban szeretem

Sokszor azon kapom magam hogy O befolyasolja a hangulatomat,mert ha keres happy vagyok es fulig er a szam,ha pl. Delutan nem ir mert dolgozik akkodo kombinalok hogy tuti utal un engem stb es remegek az idegtol..


Maskor varjuk hogyvegyutt lehessunk hetvegen es egyikonk se dolgozzon,most itthon voltam 3napig, o szombat.vasarnap melozott delutanig,utana mwntunk a haverjaival vacsizni tegnap meg az anyukajahoz ebedre. Ma meg feszult mert az anyukajaval gaz van...

Itthon voltam 3napot es egyutt se tudtunk lenni rendesen.

Oke egyutt alszunk,meg volt szeretkezes...de nekem keves...azt igenylem hogy babusgasson mint regen....


Szerintem en jobban odavagyok O erte :(

Teljesen bevagyok parazva,hogy nem szeret es inalmas velem neki....mit tegyek?? Sirhatnekon van.

Azonnal kattogok,hogy tuti mast szeret,megcsalt stb :((

2015. ápr. 6. 12:54
 7/17 anonim ***** válasza:
Talán vannak gondjai,amikről nem beszél.Vagy képbe került valaki más.Ha tartósan ilyen,akkor kezdhetsz aggódni,mindenesetre ne piszkáld,mert azzal csak elfajul a helyzet!Adj neki levegőt.
2015. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azt mondja szeret,csak ne balhezzak vele..es legyek megertobb ha faradt es stresszes.


En is gondolkodtam a szuneten,de ha szunet kell az mar baj...

En emlitettem neki a szunetet,total megbotrankozott,hogy neki nemkell szunet mert szeret.


De valami nem a regi.


Lehet szakitanom kene???

Lehet hagynom kene par napig,de ha belegondolok hogy nem talalkozunk,mar most megorulok annyira faj a hianya

2015. ápr. 6. 12:56
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolso, ideje se lenne massal lenni...melo utan azonnal hizzam jon es meloba is tolem megy.


Plusz semmi nyom nincsen a megcsalashoz....annal tobbet nem tudok tenni,hogy atnezem a telojaba a messengert,hivast,smst..

Alapbol nagyon feltekeny vagyok mindenre,pedig sose adott okot ra...ebbol is volt mat baj koztunk.


Honnan tudhatnam hogy megcsal?????

2015. ápr. 6. 12:59
 10/17 RRR ***** válasza:
100%

hagyd már abba az ég áldjon meg

minden ok ,de ha tovább így viselkedsz nem lesz az

szegénynek gondjai vannak és azon kattog

értsd már meg őt és tedd magad takarékra

2015. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!