Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar nem szeret a parom? Mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem szeret a parom? Mik a konkret jelek, ha mulik a szerelem?

Figyelt kérdés

Parommal meg csak 6honapja jarunk.

En rajongok erte,es az elejen O is romantikus vilt es bujos,figyelmes.

Mostansag kb. 2hete fura...feszultebb,nekem kicsit eroltetett a kedvessege es olyan,mintha nem erdekelnem annyira es csak az o ugeyei szamitananak.

Naponta talalkozunk,keres,mondja hogy szeret a szex is a regi...de valamiert mas... Rakerdeztem,azt mondja feszult es ne beszeljek hulyesegeket,mert imad.


Megcsalas kizarva, csunya dolog de mar 2x is atneztem a telojat...semmi gyanus nincs benne.


Ugy erzem en sokkal jobbam ragaszkodokbhozza mostamsag,folyton vele lennek,igenylem a torodest,a becezest,a gyengedseget.

Sertodekenyebb vagyok,sokszor elsirom magam...es ketsegbe vagyok esve, hogy mivan ha mar nem szeret es ramunt.


2015. ápr. 6. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj kicsit visszavenned,mert így csak még jobban elrontod.Én is hibáztam már,szóval tudom.Tehát tedd félre kicsit az önzést,és adj neki kis teret!Mondjuk legyen pár nap,mikor megvárod,míg ő keres.Nehéznek tűnik megvalósítani,de lehet,erre van szükség.
2015. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Utolso, ideje se lenne massal lenni...melo utan azonnal hizzam jon es meloba is tolem megy.


Plusz semmi nyom nincsen a megcsalashoz....annal tobbet nem tudok tenni,hogy atnezem a telojaba a messengert,hivast,smst..

Alapbol nagyon feltekeny vagyok mindenre,pedig sose adott okot ra...ebbol is volt mat baj koztunk.


Honnan tudhatnam hogy megcsal?????

2015. ápr. 6. 13:02
 13/17 A kérdező kommentje:

Bocsi ez 2x ment el.


Alapbol oaranoias vagyok...meg feltekeny es kombibalos...sokszor gyartom az osszeeskyveseket.


Nemtudom hogy ez a szitu is ilyen.e vagy komolyan baj van

2015. ápr. 6. 13:07
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik h szerelmes teljesen akkor nem talizna veled minden nap :) , csak vmiért feszült , lehet suli , munka miatt , kérdezgesd és próbáld vidítani :D
2015. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Most irt messengeren,mondtam hogyha szeretne egyedul lenni,megertem.

Erre O : igaz most rossz passzban vagyok,de veled akarok lenni mert ha nem vagy velem azon kattogok hogy mivan veled,,

En: ,,miert?,,


O:,,mert Szeretlek,, :)

2015. ápr. 6. 13:12
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt írod probléma van az anyjával és azért feszült. Akkor mégis miért kell kombinálnod? És tényleg vegyél vissza mert így te saját magad teszel azért, hogy elüldözd.
2015. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lassan megérthetnéd, hogy szeret és bízhatnál is benne. Nem elég, hogy családi problémái vannak, még te is kitalálsz mindenfélét. Azért 6 hónapig elviselni a viselkedésedet, nem semmi.
2015. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!