Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl a ma esti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a ma esti szakítást?

Figyelt kérdés

Ő volt az első komoly kapcsolatom 2 évig tartott de ma véget ér este 99% hogy ma elköltözik.

Megromlott a viszony köztünk de én még nem akarom h vége legyen de ő már azt mondta h nem tudja h mit akar maradna is meg nem is. Félek ha elmegy hogy egyedül leszek nem tölti ki senki a napjaim az esti órák azok pedig a legrosszabbak voltunk külön már másfél hetet de vissza költözött. Rossz volt az az idő egyedül. Hogy vészeljem át egyedül itthon? A lelkem tudja könnyebb lesz ha elmegy és vége lenne ennek a sok rossz érzésnek amik már nagyon elbizonytalanítottak. De a másik felem pedig akarja .....lehet csak azért hogy ne legyek egyedül mert már megszoktam. Ő azt mondja csak 3 hét lesz és elfelejtjük egymást. 24 L


2013. márc. 21. 15:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Munkám sincs most keresgélek ill már hónapok óta de nehéz. Szóval lekötni sem tudom magam.
2013. márc. 21. 15:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, nálam pont ez volt a helyzet, de sajnos nem tudok értelmes tanácsot adni.. Engem a barátaim mindenhová el akartak rángatni, hogy ne egész nap üljek otthon és az üres szekrényét nézzem.. Hát, ha kimozdultam otthonról sem volt jobb.. idővel csillapodik a fájdalom.. 8 hónap telt el és talán most érzem úgy, hogy tovább tudok lépni.. A napok valahogy elteltek.. Zenét hallgattam, olvastam, igyekeztem mindenféle munkát elvállalni, hétvégéken önkénteskedtem..
2013. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy 23/L és hogy végül elköltöztem, talán az is segített a felejtésben..
2013. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
40%
vonat...
2013. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem még barátaim sincsenek...már
2013. márc. 21. 15:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesznek megint. Próbáld a lehetőséget meglátni a fejleményekben, ha megromlott a viszony, annak is oka volt, a kevés jót a sok rosszért siratni kár.
2013. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a pasid miatt semmilyen más kapcsolatot nem alakítottál ki se baráti se egyéb. És mindig csak rá koncentráltál h mindig mindent vele együtt.

De majd idővel jobb lesz, mindig mindenki meg akar halni meg óó belehalak hogy élem túl ez annyira unalmas már...gyerekes.

Senki nem fog meghalni, szépen talpra állsz keresel munkát, és szépen újra ismerkedni fogsz ahogyan az érett normális nagylányhoz illik.

2013. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem véletlen,hogy ez a kapcsolat véget ér,biztosan van valami oka.Talán így a legjobb,talán idővel valami sokkal jobbat kapsz ennél.Próbálj mindig a negatív dolgokra gondolni,amelyek a kapcsolat ellen szólnak.
2013. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélgetni, ismerkedni (akár neten is), tereld el a figyelmet. Az sem baj, ha kibeszéled magadból a történteket. És új embereket ismerhetsz meg. :)
2013. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt egy szakítás, ami nagyon megviselt. Egyből másnap az egyik barátnőm elrángatott Pestre a haverjaival és ez nagyon sokat segített, jó volt kimozdulni. Egyedül persze nagyon szenvedtem, de amikor emberek között voltam, az elterelte a figyelmemet.
2013. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!