Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a pasi?

Figyelt kérdés
A pasi 25 éves, aki összejött egy 16 éves lánnyal. Kicsit gyerekesnek tartom a pasit. Vélemények?

2015. ápr. 7. 01:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Remélem teherbe fog esni a lány. Imádkozom érte. Isten úgyis mérthetlenül gonosz és aljas. Adok neki tippeket, hogyan szúrjon ki másokkal.
2015. ápr. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11-es: volt már a kis szánalmas életedben legalább egy(!) nem önsajnálkozó gondolatod is???
2015. ápr. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem ismersz, 12-es. De ha ilyen retardál marhák rohangálhatnak az internet végtelen mezején, csak újabb bizonyíték arra, hogy Isten valóban mérhetetlenül gonosz.

Jézus vagyok - és élek.

2015. ápr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Így 23 éves fejjel, meg nulla tapasztalattal, én is simán összejönnék egy 16-17 évessel még. Az más kérdés, hogy ők velem nem igazán. :D
2015. ápr. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem olyan furcsa ez, szerintem is csak irigy vagy
2015. ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen az első pasim 25 volt. Vele is vesztettem el. Nagyon nem bántam meg, mert szerettük egymást.
2015. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha egy 14-15 éves lány kérdezne ilyen nem lepődnék meg.....Na de 27 éves nő....na ez nagyon meglepő.

A szerelemben nincs korkülönbség!!!! De hát ehhez h valaki ezt megértse...fel kell nőni..érzelmileg.

A barátnőm 41 éves a barátja pedig 28 éves. És 3 éve boldog párkapcsolatban élnek.

2015. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!