Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

22 vagyok (L) az exem 23


2 evvel ezelott jartam egy sraccal, nagy volt a "szerelem" egeszen 2.5 honapig. Voltak problemak, eltitkolta az exet, aki egyebkent munkatarsa volt, csaladjaval sem talalkoztam.

"Idot" kert,de mondta, hogy szeret stb. Szakitasunk utan 6 honapra ismet lefekudtunk. Szinte havonta megtortent. Mikor elkezdtem massal randizni, akkor nagy jelenetet rendezett nekem, h meg mindig szeret velem akar lenni, eppen meg akart kerni, hogy menjek vissza hozza. Persze a sraccal szakitottam, de o mondta, h most mar mindegy, mert mar nem tud bizni bennem, ido kell neki...

Most lenne 2. eve, hogy ismertem, es sajnos mindig elcsabultam, es lefekudtem vele. Kiderult, hogy nem szerette a tulzott gondoskodasom, h foztem ra, stb. Letiltott es torolt is facebook-rol. Mondta, h egyszer majd ha rendbejon az elete, akkor ujra megprobalhatjuk..


Szex teren is csalodtam, mondta, h nem is szeretem, mert nem vagyok hajlando oral szexre gumi nelkul, es analt sem szeretem. Persze o mindent megtett ertem.


Mar nem erzek iranta ugy mint reg... Nem tudom, hogy mit erzek, de mar csokolni sem esik jol...


De hianyzik... mit tegyek? A remenykedesbe mar belefaradtam... szerintem csak jatszik velem... feledjem el, es toroljem az eletembol? Vagy hasznaljam ki en is?


2015. ápr. 7. 02:02
 1/3 Anettkee válasza:
Szerintem, ha igazán szeretted vagy szereted akkor hagyd hogy hagy menjen és hagy élje az életét mással. Ideje neked is tovább lépni!!
2015. ápr. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bármilyne nehét, szerinte egy időre próbáld meg elfelejteni, ebből nagyon úgy tűnik hogy csak kihasznált, sajnálom :( próbálj meg más felé nyitni!
2015. ápr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól kihasznált, már nem azért.

Hülye vagy, ha még ezen begondolkozol.

Mással ezerszer jobban járnál, aki emberszámba is venne.


Az anált sosem kértem, egy utolsó TAPLÓ (csak hogy mindenki más is értse, aki ezt nyomja otthon, azok is tirpákok, akik kényszerből/hátha jól esik majd bevállalják!!!), aki ezt elvárja, ha neked nem jönne be.


Már rég pics*ztam volna a helyedben, egy percet sem gondolkodnék.

Ekkora marhát bárhol kaphatsz, akinek feláll, de ha vannak elvárásaid is, akkor majd válogatsz máskor, ha már eddig nem tetted meg!!!

2015. ápr. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!