Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi képes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi képes lenne megcsalni a barátnőjét, akkor szeretheti és vonzódhat még hozzá egyáltalán? L

Figyelt kérdés
3 és fél éves kapcsolat.
2015. ápr. 7. 13:37
 1/8 hellking2014 válasza:
51%

ne..... utáld öld meg

törd össze:)

2015. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szeretheti. Én 24 éves fiú vagyok, egyszer megcsaltam a barátnőmet egy bomba nővel, aki jobban tetszett mint a barátnőm. Aztán mikor megdugtam akkora ürsséget éreztem... semmi bizsergés, semmi. Lehet tőle jobb nő, ha nem érzem azt...
2015. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát biztos nem szerelmes beléd ha megtette. :D
2015. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fine rice ***** válasza:

Egyetértek kettessel. Hasonló történt velem is, csak annyi különbséggel, hogy csak csók történt. Legfőkébb a kíváncsiságom és a farkam vezérelt, de aztán kaptam egy jó nagy pofont a valóságtól és rájöttem, hogy hibáztam.


Viszont úgy gondolom, hogy aki ezt megtapasztalja egyszer, többet nem fogja megtenni.

2015. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fine rice ***** válasza:
*21/F
2015. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy a lányok negatív a fiúk/férfiak pozitív választ fognak adni!


Kérdezd inkább meg tőle!

2015. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kata-Kata ***** válasza:
41%
A gond az, hogy férfiak, nem monogámiára vannak tervezve. A nőket meg arra nevelik, hogy örök hűség. Aztán egy félre lépés miatt életek omlanak össze. Rossz esetben, a gyerekeké is. A kérdés, hogy egyébként minden rendben van-e a kapcsolatotokban? Ha igen lépj tovább, de beszélnetek kellene róla!
2015. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen

f27

2015. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!