Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kompromisszum a megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kompromisszum a megoldás ebben az esetben? ( Kutya a házban vagy azon kívűl? )

Figyelt kérdés

Párommal összeköltözés előtt állunk de nem sikerült döntésre jutnunk ebben az esetben.

Van egy 4 éves csivava kutyája, és nem szeretném ha állat lenne a lakásban.

Ő teljesen ki van akadva, a macskájáról nagy nehezen de sikerült lebeszélni, de a kutya hajthatatlan, mert hogy az náluk családtag és hogy az édesapját sem zavarta az állat bent a lakásban pedig 2 is van nekik. Persze ő csak egyet hozna.


Hiába mondtam neki hogy ahol eszünk, fürdünk főzünk alszunk oda ne jöjjön kutya és hiába fog takarítani a kutya szag a szőr mindenhol ott lesz!

Az udvaron ellehet csinálok neki kutya házat de máshová nem teheti be a lábát.


2015. ápr. 6. 22:09
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
47%
elvetted a macskáját is, nem elég?
2015. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
65%
Csivavát ki? Tán megőrültél?
2015. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
83%
Megértelek, en sem szeretem az állatokat a házban, sot! De a csivava szoba kutya, nem hiszem hogy jol el lenne kint. Kompromisszum lehet az, hogy a kutya bemehet a nappaliba, előszobába, folyosóra, de a hálóba, konyhába, fürdőbe nem. A csivavanak rövid a szore, ha megfurosztitek nem lesz büdös a lakás , főleg ha nem engeditek be mindenhova.
2015. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
19%

Beszéljétek meg, hogy csak akkor és annyiszor jöhet be a kutya a ti házatokba, ahányszor ti is mentek a kutya házába, ami az udvaron van,vagy lesz neki csinálva. Ennyi !

Viccesen ez úgy szól,hogy annyiszor hívjuk vagy engedjük be a kutyát a házunkba , ahányszor a kutya meghív bennünket a sajátjába.

2015. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
36%

Kutyának,macskának kint a helye! Engem nem érdekel,hogy szoba kutya vagy sem,nálam oda nem jön be ahol eszek-iszok-élek.Bármennyire is fürdetik,gondozzák,akkor is van szaga,szőre nyála.szükségleteit végzi,nincs megmosva stb.

akkor hol engedném már be?

Ha nem tetszik a gazdinak,akkor éljen a kutyával.


A lepontozás meg nem érdekel,már megszoktam,azért ennyi a százalékom is,mert vagy 15 ehhez hasonló állatos témában,hasonlóan azt vallottam KUTYA a HÁZBA NEM VALÓ!

2015. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
51%

A csivava az nem kinti kutya.

Én a macskát sem pateroltam volna el miattad, a kutyát meg kizárt!

2015. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
74%

Látszik, hogy nem vagy valami nagy "kutyás":)

Csivavát az udvarra??? Ha megfagy odakinn, a párod nem fogja megköszönni! (Bár ő biztos nem megy bele, hogy kinn éjszakázzon / télen kinn legyen, és a fajta igényeire való tekintettel teljesen jogos, attól függetlenül, hogy a párod nyilván nem csak a kutya fizikai szükségletei miatt erőlteti a "szobakutya" státuszt.)

Kompromisszum az lehet, hogy bizonyos helyiségekben lehet a kutya, más helyiségekben pedig nem. Számomra is evidens, hogy a kutya nem jött be soha a konyhába / fürdőbe / hálóba. Az előszobában és a nappali egy részében volt a helye - de nagy testű kutya volt, egy kis testűt nehezebb "megfékezni", mert az könnyebben felugrik pl. a bútorra is, főleg, ha eddig nem volt gond belőle. Meg kell nevelni, de a párodnak partnernek kell lenni benne. A szagtól ne tarts, de a szőrt nem tudod kiiktatni (takarítani kell).

2015. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
78%

Hat valamelyikőtöknek engedni kell, különben nem lesz itt szó összeköltözésről. Nyilván egy kisebb ölebről beszélünk, hidd el annak nem lenne jó kint a szabadban éjjel-nappal.

Amúgy hiába van bent nálunk is a kutya, ettől függetlenül megértelek. Bárki-bármit mondd, azért sok gonddal jár egy benti állat tartása.

2015. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
74%

Szerencsétlen macskával mi lesz?


Itt nincs kompromisszum, ha ennyire ellentétesek az elképzelések, lehet, nem jó ötlet az összeköltözés, mert a Párod később is állatot fog vinni a lakásba.

Csivava tényleg benti kutya!

2015. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
42%

5-ös: kösd be a szemed egy teljes napra, menj el így a munkahelyedre, dolgozd végig a munkaidőd aztán menj boltba is, úgy hogy közben nem ütközöl neki semminek. Ha pedig leejtesz valamit véletlen, ne kérj meg senkit hogy vegye fel, hanem keresd meg magad.

Miután ezt mind megtetted utána magyarázd meg egy vaknak h miért nem jó vakvezető kutyát tartania a lakásban.

2015. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!