Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány kicsit gyerekes/játékos?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 13:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pont én is hasonló vagyok, biztos azért vonzódom az ilyen csajokhoz én is!:D
2015. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

17 :-) :-D

Csak mert a barátom kicsit érettebben viselkedik mint én, és amikor pl felhozom, hogy nézzünk meg egy mesét, akkor kicsit furcsán néz, elmosolyodik, és belemegy. Csak azt nem tudom, hogy azért, hogy örüljek, vagy azért, hogy nehogy "veszekedés" legyen..

2015. ápr. 8. 13:21
 13/17 anonim ***** válasza:

Én 18/F vagyok, de ezek szerintem tök alapok.

Egy kis frocskölésbe, csikizésbe, mesébe senki nem halt még bele:D

Amúgy is vannak tök jó mesék, pedig nem vagyok gyerekes:D

2015. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nehéz megmondani, én szeretem ha van benne egy gyerek oldal, bennem is van, de van az a szint ami már creepy (ahogy az angolok mondják) és egyáltalán nem szexi.
2015. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És a barátod hány éves ? 40 ?
2015. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a kapcsolatba mindig vannak ilyen szokások
2015. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a mai napig szeretem a rajzfilmeket, főleg ha ott a humor és a mondandó. Mint a Shrek, hogy hol a kicsik röhögnek valamin, hol a nagyok. :) És 35/F. Tehát inkább eldöntjük mi ezt, nem kell(-ene) alkati kérdés vagy szoktatás dolga legyen. Főleg nem megmagyarázva.
2015. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!