Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyasszonyommal már 8 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyommal már 8 éve vagyunk együtt és az utóbbi 1,5 hónapban nem voltunk együtt szexuálisan és nem is kívánja mindig talál kibúvót valószínű, hogy van valakije?

Figyelt kérdés
Mert másra már nem tudok gondolni.
2015. ápr. 8. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak kicsit megfáradt a szexuális életetek, és ő erre érzékenyebb. 8 év hosszú idő, lehet, hogy neki már kicsit uncsi a szex. Újítsatok be valamit, vidd el vacsizni valami kiöltözős helyre, este együtt fürdés stb, egész biztos megjön a kedve.

Nem tudom miért gondolsz egyből arra, hogy megcsal, mikor te is írtad, hogy semmi erre utaló jel nincs. Én úgy gondolom, hogy valami baja van, és ahelyett, hogy kutakodnál utána, esetleg megpróbálhatnál beszélni vele.

Sok sikert!

2015. ápr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Akár nálunk.

Délután haza megyek,estig bepróbálkozok legalább 3×,azt semmi.

Este meg mikor már félig álmodom,akar valamit(vagy legalább os úgy csinál),de akkor már inkább alszom.

Ő meg bevágja a durcit.

Hihetetlen.

2015. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én úgy érzem szakítani fogok vele mert ez nagyon gyanús ez a viselkedés.
2015. ápr. 12. 07:09
 14/14 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2016. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!