Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozzá költöznétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzá költöznétek olyan pasihoz aki a két kígyóját javarészt szabadon tartja a lakásban?

Figyelt kérdés
Kígyók hossza kb. 50 cm jelenleg.
2015. ápr. 8. 23:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem, én a szőrös állatokat szeretem, cica, kutya, hörcsög, stb...a kígyótól félnék.
2015. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
és még senki sem sütötte el a "két kígyó" viccet...
2015. ápr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Naná, tök cukik lehetnek *.*
2015. ápr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ebbe belegondolni is szörnyű, nem hogy átélni, nem nem soha fúj! Ez az egyetlen állatfaj amitől kiráz a hideg és futva menekülök ha látom őket, bazz miért nem tartasz inkább leguánt teknőst vagy halkat???

Szerintem a nők nagy része legalább nem bírja és sokuk pedig retteg tőlük, ez ilyen sajnos :( 25/N

2015. ápr. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem csak a nők...én kiirtanám azt az állatfajt.


18/F

2015. ápr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát félnék, de nem kizaro ok :) biztos meg tudnám szokni

19L

2015. ápr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem költöznék oda,a kigyó a vilàg legundorítóbb élőlénye.
2015. ápr. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kígyókat, de ha tartanék, biztosan nemm hagynám őket szabadon a lakásban... :O Jó, persze néha kiengedném, de azért mégiscsak a meleg, növényekkel teli terráriumban érzik jobban magukat, nem?
2015. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez lenne minden álmom, remélem a jövendőbelim is szeretni fogja őket, és mi is tarthatunk majd *.*

18/L

2015. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ellenzem a felelőtlen állattartást. És a kígyó nem az emberek közelébe való, főleg nem lakásba. Csak remélni merem, hogy nem bánod meg, és másnak sem lesz baja belőle. Abba meg bele sem merek gondolni, hogy mi lesz, ha kiszabadulnak, főleg, ha veszélyesek is.

A létezésük nem zavar, de nem szeretnék találkozni egyel sem. A lányomat meg nem engedném a közelébe - már ha hallgatna rám......

37F

2015. jún. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!