Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki szexuálisan túlfűtött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki szexuálisan túlfűtött - miért?

Figyelt kérdés
Nehéz manapság egy olyan lányt, aki ne lenne szexéhes, és ez zavar, mert engem, férfiként, annyira nem mozgat meg a dolog. Nem vagyok aszexuális, de nem érzem ezt mindent felülírónak, viszont azok a lányok, akikkel beszéltem (társadalmi státusztól, intelligenciától, lelkivilágtól, műveltségtől és elhelyezkedéstől függetlenül) mind, mind azok voltak. És engem ez taszít. Főként 14-25 évesekkel beszélek, és nem tudom, hogy miért, de pár évvel ezelőtt nem voltak ilyen mértékben kéjsóvárok... Mi változott?
2015. ápr. 9. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert b@s.zni jó? Ez csak egy tipp, de szerintem ez lehet a megoldás...
2015. ápr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostantól kezdve, ha találkozol egy szexéhes lánnyal, leírod ide nekünk az elérhetőségüket. :P

Ez az eddig megismert lányokra is vanatkozik.

2015. ápr. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szar lett a világ.

Régen jobb volt.

2015. ápr. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"de pár évvel ezelőtt nem voltak ilyen mértékben kéjsóvárok" Frászt nem voltak... Csak idealizálod az ifjú korod... Azok a mai fiatalok, bezzeg a mi időnkbe stbstb se új "mondások"
2015. ápr. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En is az vagyok..csak 27 .. N
2015. ápr. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy szexéhes barátnőnek...
2015. ápr. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

én is ezen tűnődtem el, bár úgy vettem észre, hogy ez is csak időszakos. legalább is ami az én környezetemet illeti.

de mondjuk nem is olyan régen volt egy eléggé kellemetlen mozis élményem: szóval egy ismerősömmel bentülünk a teremben, film közepefelé járunk és a mellettem ülő idegen fickó suttogva megkérdi, hogy mostmár biztos átázott a bugyim. nem reagáltam semmit, bár nagyon kihozott a sodromból. hanem kicsivel később megint odaszól, hogy nézzem meg mennyire merev már a farka, igazán segíthetnék rajta...

fene tudja, hogy erre hogyan kellett volna reagálnom, de én átmentem egy másik sorba és próbáltam nyugodtan befejezni a filmet. később az ismerősöm is erről faggatott. nem volt egy jó moziélmény. pedig nagyon-nagyon-nagyon szeretek moziba járni. DE EZ?

ezek után már tényleg nem tudom, hogy mit gondoljak.

(nem 50 shades of greyt néztünk.)

bocs az offért!

2015. ápr. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hat en elkuldtem volna a halal fszara akar moziba vagyok akar nem.

27 n

2015. ápr. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes amúgy ez utóbbit olvasni. Tehát megvan a szexuális túlfűtöttség, de tudni kell kezelni is azt!
2015. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
A szexualitás elég természetes része az életnek, szerintem mindig is az volt, néha feltűnik, néha nem- de nagy változás nincs ebben.
2015. ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!