Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz lenne ha egy 22 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha egy 22 éves fiú járna egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 21:33
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Semmi baj!
2015. ápr. 13. 20:43
 32/60 anonim válasza:
#17. vagyok ha meg te vagy a lány akkor elég hülye vagy már bocs.
2015. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
hát ebben totál igaza van az utolsónak, ha meg lány vagy akkor meg minek kérdezgetsz ilyet.14 évesen te csak ne ilyenekkel foglalkozzál, hülye k...
2015. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

"Az üzenet szövege: akkor tudod mit pedofil szar szedjél fel 14 éveseket majd írj a böriből. és k. rvára nincsen mellük, csak ti annyira ostobák vagytok, hogy azt sem veszitek észre, hogy push up melltartót hordanak. és kifestik magukat.én lány vagyok, szerintem többet jártam 14 éves koromban a női öltözőben mint te!!!!faxomat jó, hogy nem már te fogod nekem megmagyarázni, hogy néz ki a női test ennyi idősen. p.csfej. jah és rohadtul nincsen mire irigynek lennem,mert k. rva jó nő vagyok. kapd be p.csfej."


Még hogy nem a te regisztrációd az a friss százalék nélküli reg, ne kamuzz már. :D Amúgy még sose voltam 14 évessel, alapból a 16 körüli tinikről írtam, akiktől vagyok kb. 3 évre, ha még egyszer lepedofilozol engem, rágalmazásért rábaxhatsz. ;)

2015. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
0%
na hát jogi dolgokkal meg pont ne engem fenyegessél jó,mert a Szegedi Tudományegyetem Állam és Jogtudományi Karán szereztem 2 diplomát, a legjobb barátnőm egy büntetőügyész aki hamarosan bíró is lesz, szóval na hagyjál már,fogalmad sincsen róla, hogy mennek ezek a jogi dolgok. én privátban írtam meg a véleményemet a te szexuális beállítottságodat illetően amihez minden jogom meg van, az hogy te ezt bemásolod és közzé teszed tudom sajnálni magadat égeted. a másik drága okoska, hogy akarnál feljelenteni IP cím alapján....jah utána meg bizonyítsad már be, hogy a családom mely tagjával leveleztél. hát igen látszik is a korosztályodon a gondolkodásod. majd ha felnőttél tárgyalunk 19 évessel nem állok le mégegyszer vitázni, felesleges:XD és mégegyszer mondom nincsen még egy emailcímem meg regisztrációm.fogtad??? vagy mondjam el aberráltul is?
2015. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel a privát üzenet bemásolással inkább téged égetett le, látszik a helyesírásodon, hogy 2 diplomád van. XDDDDDD

Egyébként jogi diplomád van, de azt se tudod, hogy 14 évesért rohadtul nem zárnak börtönbe, beleegyezési korhatár onnantól van, vicc vagy. :DD

2015. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
Lehet a 41%-os barátját elcsábította egy tinilány és most itt éli ki a frusztrációját. :DDDDD
2015. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért tudnád te jobban, hogy egy 14 vagy 15 évesnek van-e melle? Ki vagy te, hogy ennyire jobban tudod mindenkinél? Egyébként a legtöbbnek van, (amúgy a huszonévesek is fel szokták nyomni push up-pal) ha észrevetted volna, már nem olyanok a fiatalok, mint évtizedekkel ezelőtt. Nem kell leszólni csak azért őket, mert fiatalabbak. A gondolkodásuk érett, tudnak döntést hozni. Nem kisgyerekek már.:)
2015. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
jah igen 14 évestől beleeggyezés alapján megy.hát legyen hozzá gusztusod, ettől még ha törvény nem is szabályozza akkor is pedofília szerintem. egy 22 éves teljesen máshol van gondolkodásban, egy 14 éves meg. hát én biztos, hogy lezúznám a csaj szülei helyében,ha csak a közelébe is megpróbálna neki ennyi idős csávó menni ilyen jellegű közelítéssel. és gratulálok annak aki azt írta, hogy még én vagyok a jogász. nem tudsz értelmezni barátom...nem írtam olyat, hogy jogász vagyok azt írtam, hogy jogi karra jártam és szereztem 2 diplomát. társadalombiztosítási szakember vagyok,de tanultam bőven elég jogot. és a helyesírásom meg...most komolyan???itt a gyakorikérdéseken kellene talán minden vesszőhöz meg ponthoz meg nagybetűhöz tartani magamat?????ennyi faxt!!!senkiháziak!az egyik hozzászóló meg saját magát égette be amikor önmagával meghasonlott kb, hogy honnan tudnám én, hogy 14 éveseknek nincsen melle.mert, hogy nagyon is van nekik, de sokszor 20 éveseknek sincs. most akkor van már 14 -eseknek vagy már 20-asoknak se????:XD viccek vagytok,de komolyan:XD
2015. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

a tinik meg nem kisgyerekek. és tudnak értelmes döntést hozni. csak az a baj, hogy ezt éppen mi felnőttek nem vesszük észre rajtatok. 27 éves vagyok ugyhogy nem az öregség beszél belőlem,de még én is egy totál elb...szottnak látlak titeket. totál mindenben az anyagiakat látjátok. ezt pedig nem magamtól szedem, hanem a veletek egyidősök szájából, akiket zavar, hogy ilyenek vagytok. hallotam már tinit amiatt sírni, hogy szekálják a suliban,mert neki nincs iphone-ja meg milyen márkás laptopja. akinek 15 évesen még nem volt pasija az már takarodjon,mert gáz és lúzer. úgy az átlag manapság,mondom az átlag(mielőtt még elkezdenétek írni nekem, hogy én mennyi voltam) 15 éves amikor elveszti a szüzességét. 13 évvel ezelőtt mi még ott tartottunk amikor én voltam ennyi idős, hogy túlestünk az első csókon meg randikon. és idáig 13 év alatt jutottunk el, hogy 15 évesek élnek szexuális életet. 15 évesek nyomulnak a diszkókban, köldökig kivágott fölsőkben,sőt láttam már olyat, hogy csak egy szalag volt a 13!!! éves tinicsajon ami a mellét takarta. a mi felnőtt szemünkben tudjátok milyen szánalom amikor ezt meglátjuk, hogy ilyen kiskorúak jöttök be szórakozóhelyekre. és akkor még volt, hogy 22 évesen azt kellett megélnem ,hogy a kis 16 éves kölyökképű tinifiúka odajött hozzá, hogy felszedjen, totál részegen. de azt azért nem vette észre a nagy érett döntéshozatalukba, hogy úgy egyébként kb a hónomaljáig ért. isztok mint a gödény. unokatestvérem most 18 éves. de már kb 16 évesen kezdte az is meg a barátai is a züllést. és sajnos ez a tendencia. isznak , vizipipáznak ,vagy cigarettáznak, energiatal, kávé befele. más szórakozásuk nincsen. meg amikor végighallgatom egy ilyen kis aprónéptől, hogy ezt a csajt is meghúztam azt a csajt is, akkor így nézek, hogy neked egyáltalán kinőtt már odalenn???mert ti lehet, hogy nagynak látjátok magatokat termetre, mert megnyúltatok,de a mi szemünkben felnőtteknek totál gyerekként néztek ki. ezt látom unokatesómon is pedig magas gyerek. de akkor sincsen felnőtt kinézetetek,mert nem vagytok azok. tudnak érett döntést hozni???mikor? mert én nem tapasztalom. csak a hülyeségen, az iváson, a magamutogatáson és a hol basz..unk ki a másikkal,meg alázzuk meg című dolgokat látom rajtatok. nem hogy tudnátok érett döntést hozni. tisztelet a kivételnek de a nagy részetek úgy viselkedik,mint egy állat! tisztelet nulla, még annyit se tudtok, hogy a nőket előre szokás engedni ajtóban.

ilyenek vagytok:

https://www.youtube.com/watch?v=oyAfDVl9JBw

[link]

[link]

sajnos tényleg így bulizik sok.-és ezt művelitek diszkóban is.nagyon elcseszettek vagytok

2015. ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!