Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz lenne ha egy 22 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha egy 22 éves fiú járna egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 21:33
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
Van aki végigolvasta ezt a sok szart? Jó mert én se.
2015. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
Gratulálok 40-es válaszoló, hogy elcseszettek a 14-15 évesek. Nem gondolod, hogy nem kéne sértegetni mást, hogy így isznak meg parasztok meg stb... Biztos te vagy a legjobb meg a legokosabb:'D Neked aztán sok van, így egyetem után is.:D
2015. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
ez nem sértés utolsó ez az igazság a mai tinikről. és kérdezzed meg bármelyik felnőttet sajnos csakis ugyanezt fogja mondani. bizonyságként meg ott vannak a videók amiket belinkeltem. hála Isten különb generáció vagyok.nem kikérni kell fiacskám,hanem változtatni magatokon.
2015. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
Igenis sértő szerintem, mivel egyáltalán nem mindegyik ilyen. Ne általánosíts, ha a tinédzser ezt csinálja, az nagyban a szülő hibája. Te biztos szent voltál mindig, főleg ilyen korban.:D De ne hidd már azt, hogy te mindent tudsz!
2015. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

16 éves kora körül szerintem nem nagy dolog már kiengedni a "gyereket" bulizni néha, ha tudod hova meg meg kikkel megy, és megbízol benne, de a te gyerekedet már előre sajnálom, mert tuti az a különc lesz akit sose engednek sehova ezért egy bezárkózott, visszahúzódó különc lesz. Szegény gyerek.


Az a videó meg a cikk amit linkeltél meg nem is magyar...

2015. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
Ez meg a másik. Egyetértek, utolsó.:)
2015. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
fáj az igazság ennyi a bajotok. lehet, hogy nem magyar de ettől még pont ilyenek vagytok, és az hogy nem szabadna ott lennetek diszkókban nem azt jelenti, hogy nem lenne szórakozási lehetőségetek, hanem azt, hogy nem olyan ami egyáltalán nem a ti korosztályotoknak való. mert ez bizony igenis nem,nektek legfeljebb tinidiszkókban lenne a helyetek,és ezen már dolgozok is a jobbik egyik képviselőjével, hogy így legyen. szívesen!!!:D és az általánosítani nem kell....jajj ezt nagyon szeretem,de azért annyit hozzá, hogy az általánosítás nem véletlenül jött létre,igenis a nagy része ilyen, és írtam is, hogy tisztelet a kivételnek.
2015. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság...pfff... Persze:'D Mert csak te mondasz igazat, te tudsz mindent. Hát ez jó:D
2015. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

Jaj már mindent értek :D

A legjobb az lenne, ha bibliaolvasási szakkörök lennének a fiataloknak kikapcsolódási lehetőségként, meg néptáncolhatnának péntekenként de szigorúan csak este 8-ig, nem? 21 éves korig kitolnánk az alkoholtilalmat és csak díszmagyarba lehetne csak iskolába járni, csendőrök figyelnék, hogy a lurkók suli után egyből hazamennek-e, nincs csavargás. Aki meg szexelne 18 alatt elítélnénk paráználkodás bűnével. XD

Látszik, hogy a büfédiplomáddal mikre nincs időd, azonkívül, hogy egész nap a gyk-n fröcsögsz mindenkire.

2015. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
utolsó csak gratulálni tudok az agyi kapacitásodhoz, hogyha nem fogod fel, hogy merre tart a világ és merre kellene inkább, sajnos ez is csk titeket minősít fiatalokat. és amugy meg nem büfédiplomám van,mindenesetre nekem legalább van!és tetszik vagy sem nemcsak az én véleményre alapoztam.ehhez meg több linket is adtam és ismerősi körömből a saját korosztályotoknak is ez a véleménye rólatok ami ezekben a videókban elhangzott. mindenesetre ezt a devianciát igenis meg kell állítani ami jelenleg belőletek árad az biztos. és sajnos ez itt is állandó jelleggel kiütközik. ugyhogy csitt taknyosok
2015. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!