Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz lenne ha egy 22 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha egy 22 éves fiú járna egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 21:33
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

gondolom erre a tüntetésre is szívesen elmennél

[link]

2015. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
ez netes oldal.az más tészta. végig nem erről beszéltem. hanem, hogy diszkókban nem lenne keresnivalója az aprónépnek. mert nem vagytok odavalók. valahogy nem kérek abból mégegyszer amit egyszer 22 évesen kellett megélnem, hogy odajön hozzám részegen 16 éves kiskölyök és fel akar szedni. az a baj, hogy nagynak látjátok magatokat észben is meg külsőben is pedig totál nem vagytok. ilyen is csak ezért fordulhat elő. észre kell veletek vetetni végre, hogy még ha meg is nőttetek mekkorák vagytok a mi szemünkben, és megálljt parancsolni annak, hogy tovább menjen körötökben ez a hatalmas liberalizmus ami sok jóhoz nem vezetett.nincs keresnivalótok ilyen helyeken és pont.nem kérek továbbiakban a kicsik devianciájából amikor felnőttként elmegyek szórakozni egy diszkóba vagy bármely más felnőtteknek val szórakozóhelyre. a jobbik képviselőjével pedig már fel is vettem ez ügyben a kapcsolatot. remélem hamarosan törvényileg is szabályozni fogják, hogy 16 vagy 18 éven aluliak ne jöhessenek be ilyen helyekre. majd mentek szépen sportolni, vagy klubbkörökbe, parkba,kávézókba,moziba. meg maximum diákdiszkókba.éppen ideje, hogy a kicsik helyre legyenek téve és ne képzeljétek magatokat felnőttnek. és ezt írtam utolsónak. továbbiakban nem érdekeltek. majd az állam tesz is végre róla remélhetőleg, hogy korlátokat is felállítsanak az érdeketekben.
2015. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Hát ez jó.😂😂 :'DD
2015. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok már én se mit reagálni ezekre XD
2015. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Mert te olyan nagy ember vagy hogy csettintesz és a kormány ugrik neked és új törvényeket hoz azért hogy hozzád soha az éltbe ne jöjjön oda mégegy 16éves:'(sajnállak😂😂
2015. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Ugye, 55-ös? Röhej szerintem. :D 😂😂
2015. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
idővel nyugi bele, hogy így lesz. alig várom:) végre megszabadulunk felnőttek az ilyen kis törpöktől a felnőtt szórakozóhelyen.
2015. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
a korábbihoz meg csak annyit, hogy egyet csettintek és majd törvényt hoznak...mindenesetre azért közölném, hogy a jobbik képviselője javaslatomat továbbította az illetékes kabinetüknek. szép napot mindenkinek:)
2015. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

röhejes vagy :DD

kezdem azt hinni, hogy egy troll vagy :D

2015. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Übergáz.

/Egy 22 éves fiú/

2015. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!