Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok megmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok megmondani neki, hogy unom már?

Figyelt kérdés

Szó szerint unom már. Napok óta "vérzik" a szivem és nem találok szavakat, hogy mondjam el. Már annyiszor megbeszéltük, sokszor vitatkoztunk is emiatt. Ideiglenesen jutottunk dűlőre..


Egyszerűen nem képes kezdeményezni semmit. Ő elvan a kis világában, elvileg boldog velem. Utál veszekedni, sosem kezdeményez vitát se és mindig ő csendesít le. Nyugodt békés világban él, alig van izgalom és szenvedély a kapcsolatunkban. A szexet a legtöbbször én kezdeményezem, ő szex nélkül is vígan megélne.. Alig szexelünk már, mert belefáradtam ebbe.


Pedig nagyon szeretem és ragaszkodom hozzá, ezen kívül minden jó vele. Hol a megoldás?


Én vagyok a nő.


21 évesek vagyunk.


2015. ápr. 9. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Állítsd válaszút elé!
2015. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kivárom, mikor mondja magától hogy szexeljünk. Ha több mint egy hónapig bírja, szakítok.
2015. ápr. 9. 23:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyinél tartotok?
2015. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig a leghosszabb idő 3 hét volt. De én már nem bírtam, és rámásztam..
2015. ápr. 9. 23:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Töketlen papucs...

Ne haragudj de miért nem vágod a fejéhez ha ha te nem erőltetnéd akkor sosem lennél megdugva...

2015. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3 hét?

Ne haragudj, de szerintem már 1 hét is sok, nem még 3...

2015. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most hadd ne linkeljem ide a világ összes többi kérdését, ahol a nő akar ritkábban szexelni, jó? :D :D
2015. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már annyiszor megmondtam neki... Tényleg töketlen.


Nem is az, hogy többször legyen szex.. Mert már kezdek belenyugodni hogy csak ennyi jut. De legalább néha ő kezdeményezne... De szinte soha! És ő a "férfi", hahaha

2015. ápr. 9. 23:37
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem az ilyeneknél a háttérben valami pszichés dolog húzódik meg...

nincs megelégedve önmagával a környezetével stb...

ha gondolod privátban mesélhetek róla h én min mentem keresztül...

2015. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En megmondtam ilyen helyzetben a pasimnak: edesem, minden nap fogunk b. Szni, akkor is, ha faj a fejem vagy hanytam. Akkor is, ha csunyan nezek rad. Na azota jol mennek a dolgok. Egyszeruen mondd meg neki igy, hogy Te minden nap akarod. Ennek a szemelyisegtipusnak ez kell. O nem mer kockaztatni, hogy Rad masszon , inkabb szenved, amit nem mutat ki. Megis ez a legjobb tipus, akivel kapcsolatban tudok lenni. Mondd ki mindig, mit akarsz. Az lesz. Hol itt a problema? N
2015. ápr. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!