Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gyakori jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyakori jelenség Magyarországon, hogy nem a kedves férj a biológiai apa, hanem mondjuk egy szerető?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon sok ilyen van. Elég nyitott szemmel járni. :D
2015. ápr. 9. 23:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szemmel csinálsz DNS tesztet? Taníts mester!
2015. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Amikor az 'apából' szinte semmi nem látszik a gyereken, te mire gondolsz mester? :)
2015. ápr. 9. 23:48
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Amennyire viszket az alsó felük a magyar nőknek, ezen nem csodálkozom :D
2015. ápr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem előfordulhat simán, hogy van néhány. Lehet, hogy már nekem is van már pár kölyköm az országban.. :)
2015. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindig csak az anya biztos... :D Nálunk apával nem kell DNS teszt... Nekünk szinte csak az nem egyezik, hogy Ő férfi, én meg lány vagyok :D :D
2015. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Rengeteg van. Sokkal több, mint gondolnánk.

Az ismeretségi körömben a nőknek több, mint a fele megbotlott már, és ha DNS tesztet kellene csináltatniuk, akkor nem egyeznének bele, mert félnének az eredménytől.

De úgy vélem, hogy jellemzően nem szerető van a dologban, hanem "egy éjszakás" kalandok. Mondanám, hogy a mai nők nem vetik meg az effajta kalandokat, de az az igazság, hogy az én korosztályomra is jellemző. Csak ők már nem szülnek.

2015. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyeneket, de ezt pl (az én ismertségi körömben) az érintett gyerekek nem tudják, mert a férj sajátjaként neveli a becsúszott gyereket.
2015. ápr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hjaj a férfiak, ezek a szent lelkek, akik soha nem csalják meg az asszonyt.... az én ismertségi körömben meg több férj, APA csalta meg az asszonyt, mint a feleség. Hogy miért? Mert az a szemét nő nem volt hajlandó vele kufircolni egy lehúzott meló után sütés, főzés, takarítás után és még a gyerekkel is foglalkozni kellett... az apa meg kidőlt, csak itt-ott segített, Ő kipihentebb volt és az a fránya asszony meg nem kezd vele semmit... :D
2015. ápr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy erősen kétjegyű százalékos értékkel lehetne kifejezni. Nem csak Magyarországon, hanem a világ monogám részén. Ami soknak tűnik, bár aztán a fene tudja. Én az ismeretségi körömben egy ilyen gyerekről sem tudok, viszont az is tény, hogy nem szoktam ott lenni, amikor az ismerőseim összehozzák a gyerekeket :D
2015. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sok ilyen. Olyanbol.lehet hogy szakitas utani gyors massal osszejoves es utana gyorsan baba eseteben igen, de egyebkent nem hiszem tul sok az abortusz es az ilyen esetek ott vereznek el nagyobbreszt es nem a szuloszobaban szuletnek meg.

a csalDunkban katonasag alatt foggant kesobb elismerten nem a ferjtol levo gyerek van, mashol viszont rengeteg olyat tudok ahol mas apa neveli a gyereket mert a szulok elvalltak es anyanak uj parja lett. Hat en ezt erzem nagyobb tarsadalmi problemanak nem par becsuszott babat akik altalaban egy napi elteressel spermakent versenyeztek ;-))

2015. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!